Bugün - 21 Haziran 2018 Perşembe
Ordu 19°C
Anasayfa
Hakkımızda
Künyemiz
Yeni Üye
Ordu Gündemi Fındık Sağlık Yaşam Ekonomi Spor Siyaset Eğitim Karadeniz'den Gündem İlçeler Diğer »
Haber Detayları

'BÜYÜK HİZMETLER GÜÇLÜ İKTİDARLARLA OLUR'

Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, “Türkiye’de denizi doldurup havalimanı yapan bir iktidar, üniversiteleri kuran, hastaneleri yapan iktidar, ihtiyacınız olan her türlü hizmeti şimdiye kadar sunmuştur ve sunmaya da devam edecektir” dedi.

Ordu Gündemi Haberi - 12 Haziran 2018 Salı - 17:30
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

Aybastı’da düzenlenen iftar programında kendilerine verilen desteğin sürdürülmesi hâlinde yatırımların kaldığı yerden devam edeceğine vurgu yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, “Türkiye’de denizi doldurup havalimanı yapan bir iktidar, üniversiteleri kuran, hastaneleri, sıcak asfaltla bölünmüş yolları, üçüncü köprüyü ve dünyanın en büyük havalimanını yapan iktidar, ihtiyacınız olan her türlü hizmeti şimdiye kadar sunmuştur ve sunmaya da devam edecektir” dedi.

“BÜYÜK HİZMETLER GÜÇLÜ İKTİDARLARCA YAPILIR”

Aybastılıların yoğun ilgi gösterdiği iftar programında kalabalığa seslenen Başkan Enver Yılmaz, büyük hizmetlerin ancak güçlü iktidarlarca yapılabileceğinin altını çizerek, “Bizim Aybastı’ya olan sevgimizi ve sevdamızı biliyorsunuz. Burada yaptığımız hizmetler yapacağımız hizmetlerin teminatıdır. Verdiğimiz sözleri yerine getirdiğimiz için büyük mutluluk duyuyorum. Gönül rahatlığıyla şunu söyleyebilirim ki inşallah Aybastı’da gerçekleştireceğimiz yatırımlarla birlikte sizlere sorunlu bir alan bırakmayacağız” ifadelerini kullandı.

“61,5 KM ASFALT YOL YAPILDI”

Aybastı ilçesinde özellikle yol çalışmalarıyla ilgili ciddi yatırımlar yaptıklarına değinen Başkan Yılmaz, “Bugüne kadar ilçemize toplam 61,5 km asfalt yol çalışması ile birlikte 5,5 km de beton yol çalışması yapıldı. Bu çalışmalarımızda ortaya çıkan maliyet 14 milyon 500 bin TL. 2018 yılında ise 26,5 km asfalt ve 7 km de beton yol yapacağız. Bunun için de ayırdığımız bütçe 5 milyon 750 bin TL” şeklinde konuştu.

“PERŞEMBE YAYLAMIZ BİZİM BİRİNCİ DERECEDE KORUMA ALANIMIZ”  

Aybastı Yaylası’nın sadece Ordu’nun değil, Türkiye’nin gözbebeği yaylalarından biri olduğunu söyleyen Başkan Enver Yılmaz, “Perşembe Yaylamız birinci derecede koruma alanımız ve sadece Ordu’nun değil, Türkiye’nin gözbebeği olan yaylalarından biri ve bu yaylamızı daha çok koruyup kollayacağız. Allah izin verirse bu sene 912.si yapılacak tarihi Perşembe Yaylası Kültür ve Güreş Festivali’ni daha yoğun bir program ve katılımla düzenlemiş olacağız” dedi.

“AYBASTI’DA HER 4 VATANDAŞTAN 3’Ü SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA DESTEK VERMİŞTİR”

24 Haziran seçimleriyle de ilgili görüş ve düşüncelerini ifade eden Başkan Yılmaz, “Önümüzdeki seçimde cumhur ittifakının bir tek adayı var o da Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan. Millet ittifakı adı ile çıkarak 4-5 adayın olduğu bir de muhalefet cephesi var. Bu grubun ortak tek bir noktası da Sayın Cumhurbaşkanımıza karşı oluşları. Aybastılı kardeşlerim kuruluşumuzdan bu güne kadar partimize sonuna kadar destek vermiş ve en son yapılan seçimlerde % 75,2 gibi önemli bir oy oranıyla sayılı ilçelerimiz arasına girmiştir. Bu oy oranı şunu göstermektedir; sokaktaki her 4 vatandaştan 3’ü Sayın Cumhurbaşkanımıza destek vermiştir.  Şimdi ise seçimlere girecek olan listemizde birinci sıra adayımız bu bölgenin evladı ve Cumhurbaşkanımızın emaneti Sayın Şenel Yediyıldız oldu. Önümüzdeki seçimlerde sorumluluğunuz bir kat daha arttı” diye konuştu.

“ÜÇLÜ AYAĞI KURDUĞUMUZ SÜRECE HİZMET SORUNUMUZ OLMAZ”

“Sizler yatırımların devam edip etmeyeceğini düşünmeyin” sözleriyle konuşmasını sürdüren Başkan Enver Yılmaz, “Türkiye’de denizi doldurup havalimanı yapan bir iktidar, üniversiteleri kuran, hastaneleri, sıcak asfaltla bölünmüş yolları, üçüncü köprüyü ve dünyanın en büyük havalimanını yapan iktidar ihtiyacınız olan her türlü hizmeti şimdiye kadar sunmuştur ve sunmaya da devam edecektir. Önemli olan bu düzenli hizmet akışının devam edebilmesidir. İlçe belediyesi, Büyükşehir Belediyesi ve hükümetten oluşan üçlü ayağı kurduğumuz sürece hizmet sorunumuz olmaz. Şu anda Ordu ilimiz, Türkiye’de herkesin gözbebeği, hizmetleri ve yatırımlarıyla parmakla örnek gösterdiği bir Büyükşehir olmuştur. Bunun gelişime vesile olan da sizlersiniz. Bu üçlü ayağa destek vermeseydiniz biz bu başarıyı yakalayamazdık. Bu sistemin devam edebilmesi için de Allah izin verirse 24 Haziran’da Aybastı’dan hükümetimize, milletvekillerimize ve Cumhurbaşkanımıza sonuna kadar destek bekliyorum” şeklinde konuştu.

“CUMHURBAŞKANIMIZ 18 HAZİRAN’DA İLİMİZE GELİYOR”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 18 Haziran Pazartesi günü Ordu’da halka hitap edeceğini söyleyen Başkan Yılmaz, “Türkiye’nin gururu ve milli iradenin gür sesi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ilimize geliyor. Kendileri düzenlenecek olan mitingle sizlere hitap edecek. Hepinizi bu programa davet ediyorum. Birlik, bereket ve bolluk için vakit Ordu vakti” ifadelerini kullandı.

“CUMHURBAŞKANIMIZ TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNİ İNŞA EDİYOR”

Aybastı Belediye Başkanı İzzet Gündoğar ise yaptığı konuşmada Başkan Enver Yılmaz’a teşekkür ederek, Aybastı’nın Büyükşehir’le birlikte büyük hizmetlere şahitlik ettiğini ve yaşadığı sorunlardan kurtulduğunu söyledi. Milletvekili Adayı Şenel Yediyıldız da 24 Haziran seçimlerinde Aybastılılardan destek istedi. Yediyıldız, “Cumhur ittifakının adayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Türkiye’nin geleceğini inşa ediyor. Bu güçlü gelişim ve kalkınmanın aynı hızla devam etmesi gerekiyor. 24 Haziran seçimleri cumhur ittifakının başarısı ile sonuçlanacaktır” dedi.

 
Anahtar Kelimeler:Büyükşehir, Belediye, Başkanı, Enver, Yılmaz, “Türkiye’de, denizi, doldurup, hav,
Kaynak / EditörOrducu - Okunma Sayısı: 302
 
Yorumlar
*** Yorum Yaz
Bu habere hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın.

Diğer Ordu Gündemi Haberleri
BAŞKAN YILMAZ: ORDU KABUĞUNU KIRDI
'ZÜBEYDE HANIM CADDESİ ÇOK GÜZEL OLACAK'
10 BİN KİŞİ AYNI SOFRADA BULUŞTU

10 BİN KİŞİ AYNI SOFRADA BULUŞTU
205 AİLENİN HAYIR DUASINI ALDI
VALİ YAVUZ'DAN BAYRAM MESAJI
BAŞKAN YILMAZ'DAN BAYRAM MESAJI
BAŞKAN TEKİNTAŞ'TAN BAYRAM MESAJI
Diğer Başlıklar

YANGIN BİR EVİ DAHA KÜL ETTİ
VALİ BALKANLIOĞLU'NUN ACI KAYBI
FOTOMARATONUN ÖDÜLLERİ VERİLDİ
'YAKINDA FINDIK İTHAL EDERSEK ŞAŞIRMAYIN'
BAŞKAN YILMAZ: ORDU KABUĞUNU KIRDI
YEDİYILDIZ: ORDU İSTİKRARDAN YANA KARAR VERECEKTİR
FECİ ŞEKİLDE CAN VERDİ
ALTINORDU'DA HEDEF 3. LİG
SOKAKLARDA DÜDÜK ÇALMAYA BAŞLIYORLAR
BAŞKAN YILMAZ: ORDU TARİHİ BİR GÜN YAŞADI
Fındık Piyasası

Ordu'da 50 Randıman Kabuklu Fındık Fiyatı

Net : 8,50 TL

22.08.2017

Anket

24 HAZİRAN'DA YAPILACAK ERKEN SEÇİM KARARI DOĞRU MU?


  EVET DOĞRU152 Kişi (% 65 )
  HAYIR DEĞİL73 Kişi (% 31 )
  FİKRİM YOK6 Kişi (% 2 )

Toplam 231 Kişi


Yazarlar
Alâeddin YÜKSEL (Göz Terazi, El Kantar)
BAYRAM, BABALAR GÜNÜ VE SEÇİM
 17 Haziran 2018 Pazar Ramazan Bayramının 3. ...
Ahmet ÇELENK
HAYATIMIZ KAÇ PARA?
Sevgili Peygamberimiz, "Beş şey gelmeden, beş şeyi...
Nuri KAHRAMAN
DERS VEREYİM DERKEN SINIFTA KALMA!...
Seçimin şakaya gelir yanı yok; Süre&c...
Erdoğan DEMİR
RAMAZAN BEREKET Mİ YOKSA İSRAF AYI MI?
Ramazan gerçekten bereket ayı mı? Evet rama...
Ayten YÜKSEL
OTİZMİN FARKINDA MISIN?
          Çok değe...
Zeki GÖL
YARIM KALAN HAYATLAR YARIM KALAN HAYALLER
Şehit Onur Tiken’in ateşi yine yüreğimi...
Muzaffer GÜNAY
TARİHİMİZİN KARA LEKELERİ DARBELER
Tarihi geçmişi hayli derin olan hemen b&uum...
Onur ŞAHİN
FINDIĞI SOĞUK DEĞİL SAHİPSİZLİK YAKAR
Zira fındık konusunda ağzı olan herkes konuşuyor. ...
Samet KILIÇ
NEREDE O ESKİ BAYRAMLAR
Her fırsatta duyduğumuz dillere pelesenk olan s&ou...
Abdullah Yılmaz
TOPLUMSAL AHLAK VE MODA OLAN UTANMAZLIK…
Kıymetli Üstad değerli hocam Mehmet Şevket Ey...
Batur ÇANAKÇI
TÜRKİYE'NİN SORUNLARI NEDİR?
Kendimi Türk derin devletine güvenmek zo...
Ulusal Gazeteler
Hava Durumu ( Ordu )
Bugün
15°C - 19°C
Perşembe
14°C - 18°C
Cuma
13°C - 22°C
Cumartesi
14°C - 24°C
Namaz Vakitleri ( Ordu )

İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
03:1805:1312:5516:5020:2422:09

08 Haziran 2016 Çarşamba

Röportajlar
ORDULU BÜROKRATTAN ÇARPICI TESPİTLER
TSK denetlenmiş olsaydı 15 Temmuz yaşanmayabilir miydi? TSK 2019’dan itibaren denetlenecek peki rahatsızlar mı? ByLock yerine örgüt ne kullanıyo...
»
»
»
Arşiv Arama
Ordu Haber Orduspor Haber Ordu Haberleri, Ordu Gazeteleri, Orduhaber, Ordusporhaber, Orducu Haber, Orducuhaber, Ordu Flaş, Orduflaş, Ordu Ajans, Orduajans, Ordu İlçe Haber, Orduilçehaber, Altınordu Haber Akkuş Haber Aybastı Haber Çamaş Haber Çatalpınar Haber Çaybaşı Haber Fatsa Haber Gölköy Haber Gülyalı Haber Gürgentepe Haber İkizce Haber Kabadüz Haber Kabataş Haber Korgan Haber Kumru Haber Mesudiye Haber Perşembe Haber Ulubey Haber Ünye Haber Orduhaber Altınorduhaber Akkuşhaber Aybastıhaber Çamaşhaber Çatalpınarhaber Çaybaşıhaber Fatsahaber Gölköyhaber Gülyalıhaber Gürgentepehaber İkizcehaber Kabadüzhaber Kabataşhaber Korganhaber Kumruhaber Mesudiyehaber Perşembehaber Ulubeyhaber Ünyehaber
Anasayfa
Site Haritası
Sitenize Ekleyin
RSS Kaynağı
Hakkımızda
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.
(446 Online) 0,23