Ordu Haber, Orduhaber, Ordu Haberleri, Haber Ordu, Ordu ve İlçe Haberleri, Ünye Haber, Fatsa Haber, Orduspor Haberleri, Fındık Fiyatı, Fındık Haberleri, Son Dakika Ordu Haberleri, www.orducu.com
Astroloji

 

 

 
Akrep (27.01.2022)
Gizli ve saklı konular bugün ilginizi çekebilir ve konulara olan merakınıza yenik düşebilirsiniz. Vazifeniz olmayan konulara burnunuzu sokma isteği bugün sizi üzebilir. Sakin kalmaya çalışarak konuları mantık çerçevesi içinde değerlendirmeye çalışmalısınız. Kendinizi yıpratabileceğinizi düşündüğünüz konulara olan merakınızdan vazgeçin.
 
Aslan (27.01.2022)
Sevdiklerinizle birlikte vakit geçirmek isteyeceğiniz hareketli bir gün. Hobileriniz veya yapmaktan keyif aldığınız şeyleri yaparak motivasyonunuzu artırabilir ve enerjinizi çevrenize de yansıtabilirsiniz. Yapacağınız görüşmelerde bazı fırsatlar karşınıza çıkabilir onları iyi değerlendirmeye çalışın.
 
Balık (27.01.2022)
Bugün aileyle ilgili konular gündeminizde olabilir ve bazı kararlar alma noktasına gidebilirsiniz. Kendinize ortak arayışınız dolayısıyla partnerinizi konulara ortak etme çabanızla son bulabilir. Bunu yapmayın. Aile ilişkilerinizle özel ilişkinizi karıştırmamaya özen gösterin. İşler sonra çözülmesi zor bir hal alabilir.
 
Başak (27.01.2022)
Kariyer hayatınızla ilgili hedefinize ulaşmak için hız kesmeden çalışmalarınıza devam edebilir ve iş bitirici yönünüzle bitmeyen projeleri sonlandırabilirsiniz. Yöneticilerinizden aldığınız olumlu tepkiler sizi daha da şevklendirebilir. Ama çalışkanlıkla hırsı birbirine karıştırmamayı öğrenin.
 
Boğa (27.01.2022)
Finansal konular bugün gündeminizde olabilir. Can sıkıntınızı alışveriş yaparak geçirmek istemeniz sizi maddi olarak zarara uğratabilir. Tasarruf planları içinde olmak, gelir gider dengenize göre alışveriş yapmak sizi yararınıza olacaktır.
 
İkizler (27.01.2022)
Bugün alıngan ruh haliniz sizi hassaslaştırabilir ve tepkilerinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. İçinizdeki kaosu çevrenize yansıtmamaya çalışmalı sorunlarınızı yalnız kalarak çözüme kavuşturmalısınız. Maddi konularda biraz daha dikkatli olmanız gereken bir süreç içerisindesiniz.
 
Koç (27.01.2022)
Aceleci ve meraklı yapınız sizi iletişim konularında zor durumda bırakabilir ve süreci yönetirken zorlanabilirsiniz.Kendiniz çok tembel ve halsiz hissediyor olabilirsiniz. İlişkilerde dengeyi bulabilmek adına daha sakin kalmaya dikkat etmelisiniz.İşlerinizi sadece planlayın ve plana uyun.
 
Kova (27.01.2022)
İş hayatınızda çalışma arkadaşlarınız veya ortaklarınızla aynı fikirde olmanız geleceğe yönelik projeler konusunda plan yapmanıza sebep olacaktır. Planları yaparken bazı düşünceler karşı tarafa hayalperest gelebilir ve bu noktada bir zıtlaşmaya gidebilirsiniz. Zıtlaşarak kimseyi karşınıza almayın. Kişileri yanınızda tutmaya çalışarak yolunuzda ilerlemeye çalışın.
 
Oğlak (27.01.2022)
Sağlık ve günlük rutinlerle ilgili konular bugün gündeminizi meşgul edebilir. Detaycı ve titiz yapınız sizin her şeyi inceleyerek konulara gereken özveri ile yaklaşmanıza neden olacaktır. Kendinize daha fazla zaman ayırmalısınız. Sağlığınızı ve sporunuzu ihmal etmemelisiniz.
 
Terazi (27.01.2022)
Bugün kendinizi doğru ifade edebilmek adına daha mantık çerçevesi içinde konuşmalar yapabilirsiniz. Hakkınızı aramak isteyeceksiniz. Haksızlığa uğradığınız konular hakkında görüş bildireceğiniz konuşmalar yapmak bugün size kazanç sağlayabilir. Eğer haksızlığa uğradığınız konular varsa bugün konuşmayı denemelisiniz.
 
Yay (27.01.2022)
İkili ilişkilerde karşı tarafa güven duymadığınızı hissettiğiniz bir gün olabilir. Her şeye olan merakınız ve her şeyi anlama isteğiniz yüzünden karşı tarafla restleşmeler yaşayabilir ve aranızda soğukluk oluşmasına neden olabilirsiniz. İlişkinizi kuruntularınıza feda etmeyin. Kendinizi törpülemeyi öğrenin.
 
Yengeç (27.01.2022)
Geçmiş yaşamınızı yâd ederken şu anınızı mahvetmemelisiniz. İçinize kapanmak yere insanlarla daha sık vakit geçirmeli ve motivasyonuzu arttıran ortamlarda bulunmaya önem vermelisiniz. Yaptığınız hatalardan ders almalı aynı hatalara düşmemek için zamanı doğru kullanmalısınız.

 

 

 

Haber Yazılımı