Ordu Haber, Orduhaber, Ordu Haberleri, Haber Ordu, Ordu ve İlçe Haberleri, Ünye Haber, Fatsa Haber, Orduspor Haberleri, Fındık Fiyatı, Fındık Haberleri, Son Dakika Ordu Haberleri, www.orducu.com
Astroloji

 

 

 
Akrep (20.10.2021)
İş hayatınızda gergin tavırlar içinde olabileceğiniz bir gün. Hataları affetmeyip ufak şeyleri bile büyütüp eleştiriyor olabilirsiniz. Öncelikle sakinleşmeyi denemeli ondan sonra konuşmalısınız. Unutmayın ekip arkadaşlarınızla ne kadar iyi olursanız onlarda o ölçüde sizinle iyi olacaklardır. Kalp kırmak yerine yapıcı olmak için uğraşın.
 
Aslan (20.10.2021)
Finansal konularınızda oldukça hassas davranışlar sergiliyor olabilirsiniz. Hayatınızı yaşam koşullarınızdan ödün vermeden dengede tutmaya çalışmalısınız. Aşk ilişkileri konusunda da dengede olmaya çalışarak hayatınızı biraz sakinleştirmelisiniz. Bunları yaparken partnerinizin ne hissettiğine ve ne düşündüğüne de önem vermelisiniz.
 
Balık (20.10.2021)
Öfkeniz sizi hata yapmaya açık hale getirebilir. Öfkenizi kontrol altına almayı öğrenmeli ve çevrenizdekilere karşı daha sakin yaklaşmalısınız. Ebeveynlerinizle yaşadığınız sıkıntılar tatlıya bağlanabilir, gönül almakta gecikmeden harekete geçmelisiniz. İlişkilerinizde şans sizin yanınızda beklediğiniz aşk kapınızı çalabilir.
 
Başak (20.10.2021)
Güne terfi haberiyle başlayabilirsiniz. Başarılarınızın meyvesini nihayet topluyorsunuz, bütün gözleri üzerinizde hissedebilirsiniz. Bu zamanlar hem hayatınızda hem kariyer hayatınızda hem de aşk işlerinizde her şeyin miladı olabilir, yönünüzü iyi belirleyin.
 
Boğa (20.10.2021)
İlişkinizle ilgili önemli bir karar eşliğinde olabilir ve kararınızı doğruluğunu sorgulamak için yakın çevrenizden destek alabilirsiniz. Kariyer hayatınızla ilgili oldukça güzel gelişmeler olabilir ve gerekli yükselmeleri yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizle ilgili aktivitelerde pasif olmak isteyerek zamanı kendinizle geçirmek sizi güçlendirecektir.
 
İkizler (20.10.2021)
Ortaklarınızla ilgili güven konusunda problemler yaşıyor ve yaptıkları her hareketin doğruluğunu sorguluyor olabilirsiniz. Güven konusunda oldukça hassas olmanız sizi biraz takıntılı yapabilir. Sezgileriniz doğrultusunda sorgulamalarınız bir sonuç verebilir. Sakin kalarak olaylara bakışınızı yansıtmalı ve gereken cevabı vermelisiniz.
 
Koç (20.10.2021)
Duygusal anlamda sıkışık bir gün geçirebilirsiniz. Duygusal iniş çıkışlara karşı hazırlıklı olmalı ve bu konuda ailenizden destek istemelisiniz. Bugün uykusuzluk baş gösterebilir. Bir şeyleri kafaya çok takmamaya çalışın. Kahveyi ve bağımlılık yaratan şeyleri azaltmak yararınıza olacaktır.
 
Kova (20.10.2021)
Yeni bir projeye başlamak için harika bir gün. Evlilik hayatınızda istemediğiniz sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Partnerinizle aşamadığınız sorunlar varsa bu konuda bir uzmandan gerekli desteği alabilir ve sorunları çözümleyebilirsiniz. Arkadaş çevreniz ile ego yarışı içerisine girmeyin böyle bir şeye ihtiyacınız yok, ilerlemenizi durdurmayın.
 
Oğlak (20.10.2021)
Ailenizle yapacağınız konuşma da restleşmeler olabilir. Bazı konularda fazla fevri olmanız sizi zor bir duruma sokabilir. Agresifliğinizi biraz dizginlemelisiniz. Her ne olursa olsun ailenizin yanında olmasının verdiği rahatlık sizi fevrileştirse de yine de kaybetme korkusunu hissederek kırdığınız kalpleri onarmayı bilmelisiniz.
 
Terazi (20.10.2021)
Özgür ruhunuz kabına sığmayabilir ve kendinizi sıkışmış gibi hissedebilirsiniz. Bu aralar biraz yürüyüş yapmak biraz hobilerinizle veya sevdiğiniz şeylerle ilgilenmek size terapi gibi gelebilir. Kendinizi dinleyin. Aşk hayatınız da beklenmedik sürprizlerle karşılaşabilirsiniz hazırlıklı olun.
 
Yay (20.10.2021)
Yeni bir ortaklık konusunda karar aşamasına gelebilirsiniz. Sizin için farklı bir deneyim olsa da planlarınızı hayata geçirmek adına güzel gelişmeleri kucaklayabilirsiniz. Eğitim konularıyla ilgili yoğun gündemleriniz olabilir ve bu konuda ailenizden gerekli desteği alabilirsiniz.
 
Yengeç (20.10.2021)
Miras konuları ile ilgili gündemler canınız oldukça sıkıyor olabilir. Aile bağları zedelenmesin diye gösterdiğiniz çaba sizi ekstra yoruyor olabilir. Mirastan pay hakkı almak isteyen insanlarla eşit haklara sahip olduğunuzu unutmamalısınız. Bu tür olaylarda tek başınıza karar almaktan kaçınmalısınız. Pire için yorgan yakarsanız siz zararlı çıkabilirsiniz. Kontrollü olun.

 

 

 

Haber Yazılımı