Ordu Haber, Orduhaber, Ordu Haberleri, Haber Ordu, Ordu ve İlçe Haberleri, Ünye Haber, Fatsa Haber, Orduspor Haberleri, Fındık Fiyatı, Fındık Haberleri, Son Dakika Ordu Haberleri, www.orducu.com
Astroloji

 

 

 
Akrep (26.06.2022)
İlişkilerinizle ilgili bazı gerçekler ortaya çıkabilir ve siz bunları görmezden gelmek isteyebilirsiniz. Ancak bunun sorunu çözmeyeceğini kabul etmeli, karşılaştığınız durumlara tamamen kayıtsız kalmamalısınız. Anlaşılma, duygularını ifade etme isteği iki tarafta da baskın olabilir.
 
Aslan (26.06.2022)
Eşinizin ya da partnerinizin ailesiyle ilgili konular gündeminizde olabilir. Özel hayatınıza doğrudan etki edecek bu konuların seyrini sizin tutumlarınız belirleyecektir. Zor ve olumsuz yanlara odaklanmak, bir çözüm üretmiyorsanız size fayda getirmez. Yapıcı olmak, bazı endişelerinizi ya da yanılsamaları boşa çıkarabilir.
 
Balık (26.06.2022)
Zamanı kendinize ayırabilirsiniz. Dolabınızı sadeleştirebilir, tarzınızı ya da kullandığınız ürünleri değiştirebilirsiniz. Ancak yenilik yapmak isterken kendinize fiziksel ve mental olarak zarar vermeyecek seçeneker üzerinde durmalısınız. Her bulduğunuza, her duyduğunuza inanmamakta fayda var.
 
Başak (26.06.2022)
Sevdiklerinizi mutlu etmek için aklınızdan birçok düşünce geçebilir. Sevginizden ve ilginizden şüphesi olmayan kişiler için yapacağınız en küçük iyi hareket bile güzel etkiler bırakabilir. Bunu hesaba katarak maddi ve manevi harcamalarınız konusunda abartıya kaçmamanızda fayda var. İyi işler için temelinizi sağlamlaştırıyorsunuz.
 
Boğa (26.06.2022)
Hassas bir gün olabilir ve yalnızlık hissine kapılabilirsiniz. Aynı anda yaşadığınız pek çok duygu, yapıcı olmayan sorgulamlara sizi götürebilir. Duygusal çıkışlar yanlış anlaşılmalara sebebiyet vereceği için bu tuzağa kendinizi çekmemelisiniz. Sizinle benzer durumda ve düşüncede olabileceklerini düşünmek, çevrenizdeki insanlara olan tutumunuzu da değiştirecektir.
 
İkizler (26.06.2022)
İş hayatınızı etkileyecek kararlar alabilirsiniz. Bu kararlar yapacağınız iş ya da alacağınız tekliflerden ziyade, kendi tutumlarınızla ilgili olabilir. Eksik olanı tamamlamak, yanlış olanı düzeltmek ve iyi olanı geliştirmek adına bazı fikirler ortaya koyabilirsiniz. Yeni bir haftaya, yeni bir bakış açısıyla ilerlemek ve mağdur psikolojisinden çıkmak, karşınıza çıkan fırsatları da görmenizi sağlayacaktır.
 
Koç (26.06.2022)
Deniz kenarında tek başınıza yürüyüş yapmak, bir konuda yardıma ihtiyacı olan kişilerle görüşmek iyi hissettirebilir. Bu desteğin başkaları tarafından da size geldiğini görmek, yaptıklarınızın karşılığını alma hissi uyandıracaktır. Hem içeride hem dışarıda işleri yoluna koymak adına düzen ve ilişkilerinize yeni kriterler getirebilirsiniz.
 
Kova (26.06.2022)
Hesaplarınızı kontrol edebilir, istekleriniz ve sorumluluklarınız için gereken bütçeyi hazırlayabilirsiniz. Bu dengeyi sağlama aşamasında, sevdikleriniz ya da birlikte çalıştığınız insanlarla aranızda bir yanlış anlaşılma olmaması için kartları açık oynamanızda fayda var. Gıda zehirlenmelerine karşı dikkatli olmalı, bilmediğiniz mekanlar ve yiyecekleri tercih ederken özen göstermelisiniz.
 
Oğlak (26.06.2022)
Dalgın bir gün olabilir. Yazdığınız yazılar, paylaşımlarınız, araç kullanımınızda fazladan özenli olmanızda fayda var. Kendinizi ifade etmek, sevginizi ya da fikrinizi dile getirmek isterken karşınızdaki insanın sizi dinlemekten kaçınmasına sebep olmamalısınız. Bunu sağlamanın en güzel yolu da, akışa ve insanlara psikolojik müdahalelerle bulunmamak olacaktır.
 
Terazi (26.06.2022)
Yaşadıklarınızın asıl öğretisine ve alt mesajına odaklanıyorsunuz. Bu da size kriz anlarıyla en iyi şekilde başa çıkma imkanı veriyor. Evinizdeki eksiklerle ilgilenebilir, bazı harcamalar yapabilirsiniz. Her şeyi tamamlamış olma hissi, sizi yeni haftaya daha zinde bir şekilde hazırlıyor.
 
Yay (26.06.2022)
Üzerinizdeki ataletten kurtulmalısınız. Fevri ve erteleyen tavırlarınız evdeki krizi daha da büyütebilir. İşlerin her zaman ve sadece sizin istediğiniz şekilde gitmeyeceğiyle yüzleşmeniz, bu durumu iyi çevirecektir. Ev içinde, aile meclisinde yapacağınız görüşmelerde duyarlılığı ve sukuneti korumalısınız.
 
Yengeç (26.06.2022)
Mutlu hissettiğiniz anları, konuları ve ortamları düşünebilirsiniz. Hayatınızda buna daha çok yer veriyor olmak, olası sorunlardan en az seviyede etkilenmenize yardım edebilir. Nerede olduğunuzu, nereye varmaya çalıştığınızı hesaplarken kendinize karşı acımasız olmayın.

 

 

 

Haber Yazılımı