3 SOKAK SATICISI TUTUKLANDI
Haber
09 Haziran 2021 - Çarşamba 14:29 Bu haber 675 kez okundu
 
3 SOKAK SATICISI TUTUKLANDI
Ordu'da son bir hafta içerisinde uyuşturucu ve uyuşturucu kullanan ve ticaretini yapanlara karşı yapılan operasyonlarda gözaltına alınan 17 kişiden 'torbacı' tabir edilen 3 sokak satıcısı çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.
Ordu Gündemi Haberi
3 SOKAK SATICISI TUTUKLANDI

Ordu Emniyet müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince 31 Mayıs-6 Haziran tarihleri arasında yapılan 12 operasyonda 17 şüpheli gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüphelilerden 3 sokak satıcısı mahkemece tutuklandı. Yapılan operasyonlarla ilgili Ordu Valiliği’nden yapılan açıklamada şöyle denildi;

 

01/06/2021 tarihinde Ünye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan 3 şüpheli şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (81) gram Sentetik Kannabinoid maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde ticaretinden dolayı işlem yapılmıştır.

 

01/06/2021 tarihinde Ünye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan 1 şüpheli şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (1) gram Eroin maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

 

03/06/2021 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince şüphe üzerine durdurulan bir şahsın üzerinde yapılan aramada (3) gram Esrar maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

 

04/06/2021 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan şüpheli bir şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (4) gram Sentetik Kannabinoid maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

 

04/06/2021 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan (3) şüpheli şahsın üzerlerinde, eşyalarında ve araçta yapılan aramada (147) gram Metamfetamin maddesi ile (2000) adet Ecstasy hap ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde ticaretinden dolayı adli işlem yapılmış, adli birimlere sevk edilen şüpheli şahıslar tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir. Ayrıca şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapılmıştır.

 

05/06/2021 tarihinde Ünye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan (2) şüpheli şahsın üzerlerinde ve eşyalarında yapılan aramada (1) gram Metamfetamin maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

 

06/06/2021 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan (1) şüpheli şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (5) gram Sentetik Kannabinoid maddesi ile (2) gram Eroin maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde ticaretinden ve uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapılmıştır.

 

06/06/2021 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan (1) şüpheli şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (3) gram Kokain maddesi ile (1) adet tabanca ile tabancaya ait (7) adet mermi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: 3, SOKAK, SATICISI, TUTUKLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı