52 ORDUSPOR'DA 2 İMZA DAHA GELDİ
Haber
22 Haziran 2022 - Çarşamba 16:10 Bu haber 1707 kez okundu
 
52 ORDUSPOR'DA 2 İMZA DAHA GELDİ
Spor Haberi
52 ORDUSPOR'DA 2 İMZA DAHA GELDİ

Olağanüstü Genel Kurul’a gitme kararı alan 52 Orduspor’da gelecek sezona güçlü bir kadro oluşturmak için bir yandan da transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Kulüp, transferde 4’üncü imzasını da attırdı.

 

Başkan Şükrü Bodur’un daha güçlü bir yönetim oluşturmak için Olağanüstü Genel Kurul kararı alan TFF 3. Lig’deki Ordu temsilcilerinden 52 Orduspor Kulübünün kongresi 29 Haziran tarihinde yapılacak. Çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci kongre 6 Temmuz günü gerçekleşecek.

 

Başkanlığa devam edeceğini açıklayan Başkan Şükrü Bodur, Teknik Direktör Hasan Erkin Şimşir ile gelecek sezon için güçlü bir kadro oluşturmak için yaptığı görüşmenin ardından transfer çalışmalarına hız vermişti.

 

Geçtiğimiz gün ilk olarak iç transferde kendi futbolcusu Sinan Morgil ile yeniden anlaşmaya 52 Orduspor, daha sonra 24 Erzincan Spordan 28 yaşındaki orta saha oyuncusu Sefa Küpeli ile bir yıllık sözleşme imzaladı. Mor beyazlı kulüp şimdi de kendi futbolcuları Sergen İlhan ve Özgen Erdem ile birer yıllığına yeniden sözleşme imzaladığını duyurdu.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: 52, ORDUSPOR'DA, 2, İMZA, DAHA, GELDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı