52 ORDUSPOR'DA İMZALAR ATILMAYA BAŞLANDI
Haber
17 Haziran 2022 - Cuma 18:30 Bu haber 2061 kez okundu
 
52 ORDUSPOR'DA İMZALAR ATILMAYA BAŞLANDI
Spor Haberi
52 ORDUSPOR'DA İMZALAR ATILMAYA BAŞLANDI

Bir yandan olağanüstü genel kurul kararı alan 52 Orduspor’da bir yandan da transfer çalışmaları devam ediyor. Mor beyazlı ekip, futbolcusu Sinan Morgil ile yeniden anlaşmaya vardı.

 

2. Lig’e yükselme şansını play-off’ta kaybeden 3. Lig’deki Ordu temsilcilerinden 52 Orduspor yönetimi Olağanüstü Genel Kurul kararı almasıyla birlikte bir yandan yeni yeni sezon için transfer çalışmalarına devam ediyor.

 

29 Haziran’da genel kurul kararı alan, çoğunluk sağlanamadığı takdirde 6 Temmuz’da yapılacak genel kurulda başkanlığa yeniden aday olacak Şükrü Bodur, yeni sezon için transfer çalışmalarına da bir yandan devam ediyor.

 

Kulüpten yapılan açıklamada, Başkanımız Sayın Şükrü Bodur, Teknik Direktörümüz Sayın Hasan Erkin Şimşir ile Ankara’da bir araya gelerek, 2022-2023 futbol sezonu planlamasını yaparak, iç ve dış transfer çalışmalarına başlamışlardır.”

 

İç transfer çalışmalarına da devam eden 52 Orduspor Futbol Kulübü, “Futbolcumuz Sinan Morgil ile 2022-2023 futbol sezonu için tekrar anlaşma sağlanmıştır.” denildi.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: 52, ORDUSPOR'DA, İMZALAR, ATILMAYA, BAŞLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı