ADEM ATİK'TEN ADİGÜZEL'E İMALI CEVAP
Haber
10 Haziran 2021 - Perşembe 16:15 Bu haber 349 kez okundu
 
ADEM ATİK'TEN ADİGÜZEL'E İMALI CEVAP
CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel'in iddialarına cevap veren Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Adem Atik, “Belgesiz, bilgisiz, şov yaparak söylediğiniz yalan ve iftiralarınız; seviyenizi, siyasetinizi ve tetikçiliğinizi bir kez daha bizlere göstermiş oldu.” dedi.
Ordu Gündemi Haberi
ADEM ATİK'TEN ADİGÜZEL'E İMALI CEVAP

Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Adem Atik, CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel'in kendisi hakkında bulunduğu iddialar nedeniyle yazılı açıklama yaptı. İşte o açıklama;

 

MUSTAFA'NIN ADI GÜZEL, SÖZÜ YALAN!

Suskunluğum asaletimdendir.

Her lafa verilecek bir cevabım var.

Lakin bir lafa bakarim laf mı diye,

Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?

(MEVLANA)

 

Belgesiz, bilgisiz, şov yaparak söylediğiniz yalan ve iftiralarınız; seviyenizi, siyasetinizi ve tetikçiliğinizi bir kez daha bizlere göstermiş oldu. Sinsi yalanların sözcüsü, istişare nedir bilmez, kurumlar nasıl karar alır bilmez, teşkilat mensupları bu kararlara nasıl uyar bilmez. Buna rağmen elindeki bilgi ve belgeleri mahkemeye verip suç duyurusunda bulunmayan, iddialarını ispatlayamayan iftiracı olur. Müddei iddiasını ispatla mükelleftir. İspatlamadığınız taktirde ismimi kullanarak yaptığınız bu asılsız çirkin ithamı size haysiyetiniz ölçüsünde iade ediyorum.

 

Şahsıma yönelik iftira ve hezeyanlarını israrla sürdüren bu şahsın Ordu'muza karşı olan düşmanlığı artık son bulmalıdır. Güzel şehrimiz Ordumuzu siyasi polemiklerin öznesi haline getirmek isteyen, kirli pazarlık masalarının mezesi yapmak isteyenleri şiddetle kiniyoruz. Partimizin almış olduğu kararlar doğrultusunda davamız için genel merkezimizin verdiği görevler ile sorumluluğumuzu yerine getirdik ve getirmeye devam edeceğiz.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: ADEM, ATİK'TEN, ADİGÜZEL'E, İMALI, CEVAP,
Yorumlar
Haber Yazılımı