AK PARTİ ORDU KADIN KOLLARI YALAN HABERE İSYAN ETTİ
Haber
16 Kasım 2022 - Çarşamba 12:20 Bu haber 1793 kez okundu
 
AK PARTİ ORDU KADIN KOLLARI YALAN HABERE İSYAN ETTİ
Siyaset Haberi
AK PARTİ ORDU KADIN KOLLARI YALAN HABERE İSYAN ETTİ

Yeniçağ Gazetesinde "AKP Kadın Kollarının eğlencesinde erkek dansöz oynatıldı" başlıklı haberin gerçek dışı ve iftira olduğunu söyleyen AK Parti Ordu İl Kadın Kolları Başkanlığı, “haber hakkında yasal yollara başvuracağımızı bildiririz.” denildi.

AK Parti Ordu İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, Yeniçağ Gazetesinde yer alan haberin gerçek dışı ve iftira olduğunu duyurdu. AK Parti Ordu İl Kadın Kolları açıklaması şöyle;

 

Yenicaggazetesi.com.tr (YENİÇAĞ) internet sitesinde 15 Kasım 2022 tarihinde saat 20.26 da yayınlanmış olan "AKP Kadın Kollarının eğlencesinde erkek dansöz oynatıldı" başlıklı haber gerçek dışıdır ve iftiradır. Açıklamamız aşağıda sunuyoruz:

 

Söz konusu yazı, gerçek dışı iddialar öne sürerek kamuoyunu yanıltmakta ve maddi gerçeklik ile hiçbir surette bağdaşmamaktadır.

 

AK Parti Kadın Kolları tarafından hiçbir şekilde böyle bir organizasyon düzenlenmemiştir. Bu organizasyonun Fatsa İlçesinde özel bir firma tarafından düzenlendiği bilgisine ulaşılmıştır. Partimizin Kadın Kollarının, düzenlenen bu organizasyonla herhangi bir ilgisi yoktur.

 

Gerçek dışı ve iftira niteliğindeki bu asılsız haberin, Ak Parti Kadın Kollarını hedef alarak, kötü niyetle yapıldığı açıkça ortadadır. İlgili haber hakkında ayrıca yasal yollara başvuracağımızı bildiririz. Basın ve kamuoyuna saygıyla duyurulur

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, ORDU, KADIN, KOLLARI, YALAN, HABERE, İSYAN, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı