AKKUŞ AKPINAR HALI SAHAYA KAVUŞIYOR
Haber
09 Nisan 2021 - Cuma 06:16 Bu haber 2028 kez okundu
 
AKKUŞ AKPINAR HALI SAHAYA KAVUŞIYOR
Akkuş Akpınar'a halı saha! AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, “Akkuş İlçemizin Akpınar Beldesine halı saha yapılması talebimizi dile getirmiştik. Sayın Bakanımızın talimatlarıyla Akpınar halı sahasına kavuşuyor.” dedi.
Spor Haberi
AKKUŞ AKPINAR HALI SAHAYA KAVUŞIYOR

Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu Akkuş Akpınar’a yapılacak olan halı saha ile ilgili müjdeli haberi verdi.

 

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun Ordu ziyareti sırasında, Akkuş Akpınar’ın hali sahaya ihtiyaç duyduğunu aktaran AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun Ordu ziyaretleri sırasında, Akkuş İlçemizin Akpınar Beldesine halı saha yapılması talebimizi dile getirmiştik. Sayın Bakanımızın talimatlarıyla Akpınar halı sahasına kavuşuyor.“ ifadelerine yer verdi.

 

AKPINAR’LI GENÇLERİMİZE HAYIRLI OLSUN

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu açıklamasına, “İlçelerimizin talepleri doğrultusunda eksiklikleri tamamlamak için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Akpınar’lı gençlerimizi sevindirecek olan halı saha talebimiz için gerekli çalışmalar başladı. Yapılacak olan halı sahamız hayırlı olsun inşallah. “ diye devam etti.

 

Bakan Kasapoğlu’na teşekkür eden Gündoğdu sözlerini, “İlimiz ve İlçelerimiz için desteklerini bizlerden esirgemeyen Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum.” diyerek tamamladı.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: AKKUŞ, AKPINAR, HALI, SAHAYA, KAVUŞIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı