ALTINORDU BELEDİYESİ'NDEN ŞİRİN PAZARA ÜCRETSİZ SERVİS
Haber
22 Ocak 2021 - Cuma 08:59 Bu haber 1367 kez okundu
 
ALTINORDU BELEDİYESİ'NDEN ŞİRİN PAZARA ÜCRETSİZ SERVİS
Altınordu Belediyesi tarafından Şirinevler Mahallesi’ne kurulan Şirin Pazara Belediye ve Şoförler Odası işbirliğiyle her gün karşılıklı ücretsiz servis düzenlendi. Başkan Aşkın Tören, “Önceliğimiz Altınordu’luların rahatı ve konforu.” dedi.
İlçeler Haberi
ALTINORDU BELEDİYESİ'NDEN ŞİRİN PAZARA ÜCRETSİZ SERVİS

Altınordu Belediyesi daha önce yapılmayan birçok projeyi hayata geçirmeye, vatandaşlardan tam not almaya devam ediyor. Hayatın her alanına yaptığı dokunuşlarla halkın beğenisini ve takdirini toplayan Belediye Başkanı Aşkın Tören, bu sefer de yeni hizmete açılan Şirin Pazar’da alışveriş yapmak isteyen vatandaşlara ücretsiz servis aracı tahsisi yaptı.

 

BAŞKAN TÖREN; “ÖNCELİĞİMİZ ALTINORDU’LULARIN RAHATI VE KONFORU”

Altınordu Belediyesi ve Şoförler Odası işbirliği ile hayata geçirilen projenin mahalle sakinlerine büyük kolaylık sağladığını ifade eden Belediye Başkanı Aşkın Tören, aynı zamanda müşteriyle esnafı da buluşturduklarını söyledi.

 

Başkan Tören; “Belediyemiz tarafından kısa süre önce tamamlanarak hizmete açtığımız Şirin Pazar hem ürün çeşitliliği hem de fiziki yapısıyla Altınordu’nun yeni cazibe merkezlerinden birisi haline geldi. Yeni açılan Semt pazarımızın hem bilinirliğini artırmak hem esnafımızın bu hizmetlerle kazancına katkı da bulunmak hem de vatandaşımızın taze ve uygunluk maliyetine göre alışverişine katkı sağlamak amacıyla vatandaşlarımıza Şirin Pazara ücretsiz ulaşım imkânı da sağladık. Altınordu Belediyesi olarak, ücretsiz servis hizmetimiz ile vatandaşımızın ihtiyaçlarını karşılaması için pazara güvenli ulaşımını temin ederek pazarın erişilebilirliğini artırıp konforlu bir hizmet sunmak istedik. Her şey Altınordu’lular için ve tüm imkanlarımızla Altınordu’lu hemşehrilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

ESNAF VE VATANDAŞ UYGULAMADAN MEMNUN

Her gün belli saatlerde Altınordu Belediyesi hizmet binası önünden ücretsiz olarak kalkan servis araçlarından duydukları memnuniyeti dile getiren esnaf ve vatandaşlar, uygulamayı hayatı geçiren Belediye Başkanı Aşkın Tören’e teşekkür ettiler.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: ALTINORDU, BELEDİYESİ'NDEN, ŞİRİN, PAZARA, ÜCRETSİZ, SERVİS,
Yorumlar
Haber Yazılımı