ALTINORDU BELEDİYESİ O CANLARA DA ULAŞTI
Haber
18 Nisan 2021 - Pazar 07:45 Bu haber 680 kez okundu
 
ALTINORDU BELEDİYESİ O CANLARA DA ULAŞTI
Bir çuval içinde yol kenarına bırakılan 6 köpeğe sahip çıkan Kader ve Barış Bol çiftinin haberini yapmamız üzerine Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, köpekler mama ve kulübe gönderirken, aileye de telefon açarak teşekkür etti.
Ordu Gündemi Haberi
ALTINORDU BELEDİYESİ O CANLARA DA ULAŞTI

Ordu’nun Altınordu ilçesi Yıldızlı Mahallesinde yaşayan Kader ve Barış Bol çifti, Altı yavru köpeğin bir çuval içerisinde yol kenarına terk edildiğini ve kendilerinin yavruları sahiplenerek evlerine götürdüklerini Orducu Haber’in sosyal medya sayfasında yaptığımız haber sonrası Başkan Aşkın Tören’in talimatıyla Altınordu Belediyesi ekipleri harekete geçti.

 

Yıldızlı Mahallesine ulaşan Altınordu Belediyesi Sokak Hayvanları Koruma ve Besleme ekipleri, Bol çiftine duyarlı davranışlarından dolayı Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in selamlarını ve teşekkürlerini ilettiler.  Yavru köpekler için mama desteğinde bulunan ekipler teslim ettikleri köpek kulübesi ile sevimli patileri yuva sahibi de yaptılar. Ayrıca bölgeye ekiplerce mama odağı da yerleştirildi.

 

BAŞKAN TÖREN’DEN BOL AİLESİNE TEŞEKKÜR TELEFONU

Olayı öğrendikten sonra Belediye ekiplerini talimatıyla harekete geçiren Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören de Kader ve Barış Bol çiftini telefonla aradı. Başkan Tören, “Her can bize emanet şiarıyla bu şehre hizmet eden bir Belediye Başkanı ve aynı zamanda bu şehrin bir evladı olarak Bol ailesinin insani hassasiyetlerini tebrik edip duyarlılıkları için kendilerine teşekkürlerimi ilettim. Bu konularda ki hassasiyetimiz en üst düzeyde devam edecek” dedi.

 

Kader-Barış Bol çifti ve sevimli yavruları çok seven ailenin çocukları Başkan Aşkın Tören’e teşekkürlerini ilettiler.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: ALTINORDU, BELEDİYESİ, O, CANLARA, DA, ULAŞTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı