ALTINORDU BELEDİYESİNİN ASFALT ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR
Haber
24 Kasım 2022 - Perşembe 15:53 Bu haber 646 kez okundu
 
ALTINORDU BELEDİYESİNİN ASFALT ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR
İlçeler Haberi
ALTINORDU BELEDİYESİNİN ASFALT ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

Altınordu Belediyesi’nin 2022 yılını atılım ve yatırım yılı ilan eden Başkan Tören’in ortaya koyduğu hedefler doğrultusunda gerçekleştirdiği altyapı, üstyapı ve ulaşım alanındaki yatırımları takdir topluyor.

 

Merkezde ve kırsalda birçok noktada eş zamanlı çalışmalarını sürdüren Belediye ekipleri sıcak asfalt konforunu bu defa Hürriyet mahallesine taşıdı.

 

ASFALT SICAK YÜZÜNÜ BU DEFA HÜRRİYETTE GÖSTERDİ

Asfalt ve beton yol seferberliğinde vites yükselten Altınordu, neredeyse her gün bir mahalleyi ya sıcak asfalt ya da beton yol ile buluşturuyor. Başkan Aşkın Tören’in ‘bütün şehir eşit hizmet’ ilkesi doğrultusunda ekiplerin yürüttüğü çalışmalar kapsamında asfalt, bu defa Hürriyet Mahallesi Akbulut sokakta sıcak yüzünü gösterdi. Hürriyet mahallesini orta havzada bulunan tüm mahallelere ve civar mahalleleri de Kabadüz ve Çambaşı dahil birçok bölgeye bağlayan 1900 metrelik güzergâh yapılan çalışma sonunda standardı yüksek ve konforlu bir yapıya kavuştu.

 

BAŞKAN TÖREN “HER ŞEYİN EN GÜZELİNİ HAK EDEN ŞEHRİMİZ VE HEMŞEHRİLERİMİZ İÇİN AŞKLA ÇALIŞIYORUZ”

Bu seneyi Altınordu Belediyesi olarak atılım ve yatırım yılı ilan ettiklerini hatırlatan Başkan Aşkın Tören, “Şehrimizi daha ileriye taşıyacak eşitlik ve adalet ilkesinden kopmadan kapsayıcı ve bütüncül bir çalışmayla beklentilere cevap vererek, insanımızın bu şehirde görmek istediklerini kaynaklarımızı etkin ve verimli kullanarak gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Şehrimiz için ortaya koyduğumuz hedeflerimize kararlılıkla ilerliyoruz. Tamamlanan çalışmamız Hürriyet mahallemize, mahalle sakinlerimize ve şehrimize hayırlı olsun. Her şeyin en iyisini ve en güzelini hak eden şehrimize ve hemşehrilerimize durmadan duraksamadan hizmet etmeye devam ediyoruz” dedi.

 

Ekiplerin asfalt yol çalışmalarını baştan sona ilgiyle takip eden mahalle sakinleri yapılan hizmetlerden duydukları memnuniyeti belirterek, “ayrımsız bir şekilde şehre ve kırsal mahallere tarihi hizmetler yapan Aşkın Başkanımızdan çok memnunuz. Başkanımıza teşekkür ediyoruz, Allah razı olsun” sözleriyle Başkan Tören’e teşekkürlerini ilettiler.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: ALTINORDU, BELEDİYESİNİN, ASFALT, ÇALIŞMASI, DEVAM, EDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı