BAKAN KASAPOĞLU'NDAN ORDULU KADINLARA MÜJDE
Haber
12 Mart 2021 - Cuma 08:07 Bu haber 7752 kez okundu
 
BAKAN KASAPOĞLU'NDAN ORDULU KADINLARA MÜJDE
AK Parti Ordu İl Başkanlığını ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “1 yıl içinde 19 İlçeye kadınlarımızın da rahatça kullanabileceği Spor Salonu yapacağız.” dedi.
Spor Haberi
BAKAN KASAPOĞLU'NDAN ORDULU KADINLARA MÜJDE

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu bir dizi inceleme ve ziyaret için Ordu’ya gelen Ordu Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi ziyaretlerinin ardından AK Parti Ordu İl Başkanlığını da ziyaret etti.

 

Burada partililer ve teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen Bakan Kasapoğlu’na teşekkür eden AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, makam odasından 19 Eylül Stadyumunu gösterip, “Yıkacağımız stat bu Sayın Bakanım” diyerek eski stat ile ilgili bilgi verdi.

 

Ordu’ya gelmekten mutlu olduğunu söyleyen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu yaptığı konuşmada, “Bakanlığımızın çalışmaları ile ilgili bugüne kadar Ordu’ya yaptığımız hizmetleri artırarak devam ettireceğiz. Ordu’ya dokunuşlarımız devam edecek.”

 

Bakan Kasapoğlu, “Ordu’da 3 olan Gençlik Merkezi sayısını 1 yıl içinde 19 ilçeye yapacağız. 1 yıl içinde 19 İlçeye kadınlarımızın da rahatça kullanabileceği Spor Salonu yapacağız. Yine 1 yıl içinde yine 19 İlçeye, gençlerimizin istifadesine sunulacak içinde voleybol, basketbol, futbol oynanacağı semt sahaları yapacağız.” müjdelerini verdi.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: BAKAN, KASAPOĞLU'NDAN, ORDULU, KADINLARA, MÜJDE,
Yorumlar
Haber Yazılımı