AK PARTİ KURUCULARINDAN DEĞER ELMAS'TAN ÖNEMLİ MESAJLAR
Haber
19 Kasım 2020 - Perşembe 15:11 Bu haber 2717 kez okundu
 
AK PARTİ KURUCULARINDAN DEĞER ELMAS'TAN ÖNEMLİ MESAJLAR
AK Parti’de yaklaşan İl Kongresi öncesinde kuruculardan uyarılar gelmeye devam ediyor. AK Parti kurucularından olan Değer Elmas, “Menfaat ve çıkarcılar, partimizi yanlışa sürüklemek isteyen her türlü karakterden uzak durulmalıdır” dedi.
Siyaset Haberi
AK PARTİ KURUCULARINDAN DEĞER ELMAS'TAN ÖNEMLİ MESAJLAR

İlçe kongrelerin tamamlanmasının ardından AK Parti’de gündem il başkanlığı seçimi. Henüz tarih netleşmese de il başkanının kim olacağı konusundaki kulislerde hareketlilik devam ediyor.

 

Ortada il başkanlığı için birçok kişinin adının geçtiği AK Parti’de Ordu teşkilatının kurucularından da uyarılar gelmeye devam ediyor. Yaklaşan seçimler öncesinde partinin kurucularından olan Değer Elmas’ta seçilecek olan yönetime uyarılarda bulundu.

 

“ERDOĞAN’A İLK GÜNKÜ GİBİ BAĞLIYIM”

AK Parti’nin kurulduğu günden itibaren büyük mücadele verdiklerini dile getiren Elmas, “Ah de vefa değer görmek saygı beklemek gibi bir düşünce içerisinde değilim. AK Parti’mizi eğer dava olarak görmesem köşeme çekilirdim. AK Parti hareketini maddi manevi çok büyük kayıplarım olduğu halde bu gün hala Ak Partiliyim. Davamızın lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ilk günkü gibi bağlıyım. O günden bu güne birçok arkadaşımız gördüğü ve yaşadığı kendi menfaatlerine ve düşüncelerine aykırı düşen sebeplerden dolayı ayrılıklar yaşadı.”

 

“MENFAATÇİLERDEN UZAK DURULMALI”

Oluşacak yönetim konusunda da uyarılarda bulunan Elmas, “Ben ve benim gibi dava ve reis sevdası olan arkadaşlarım üzerine düşeni her zaman yapmış ve yapmaya devam edeceklerinden kimsenin şüphesi olmasın. Kimseye akıl verecek değilim ama gözün ve aklın bildiği bir gerçek var. O da yürüdüğün yolda arkanı dayandığın hakkı savunan ve güvendiğin kişilerle yol yürümeli. Menfaat ve çıkarcılar, partimizi yanlışa sürüklemek isteyen her türlü karakterden uzak durulmalıdır” dedi.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, KURUCULARINDAN, DEĞER, ELMAS'TAN, ÖNEMLİ, MESAJLAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı