BAŞKAN AKÇA'DAN VERYANSIN
Haber
17 Mayıs 2022 - Salı 16:09 Bu haber 2289 kez okundu
 
BAŞKAN AKÇA'DAN VERYANSIN
Ekonomi Haberi
BAŞKAN AKÇA'DAN VERYANSIN

Altınordu Ziraat Odası Başkanı Atakan Akça, Çay fiyatlarına gelen yüzde 43’lük zammın ardından raflardaki çayları toplayıp, stok yapan market sahiplerine veryansın etti. Başkan Akça, bu kişilere “Ahlaksızlar” dedi.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaş çay alım fiyatını yüzde 73 artırarak 7 lira olarak açıklamasının ardından çay fiyatlarına da yüzde 43,7 zam geldi. Çaya gelen zammın ardından bazı marketler, raflardaki çayları toplayıp stok yaptı.

 

Bu duruma tepki gösteren Altınordu Ziraat Odası Başkanı Atakan Akça, “Doğacak çocuğa don biçen ahlaksızlar” dediği stokçulara isyan etti. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Akça şöyle dedi;

 

Çay taban fiyatı 7 TL açıklandıktan sonra çaya zam gelecek diye raflarından çayları depolarına çeken karaktersizler, “Ayıptır, günahtır, ihanettir” (tabi ki bu tür duygularınız ve karakteriniz varsa) Lafa geldi mi, dürüstlüğe geldi mi, adaletli olmaya geldi mi, Müslümanlığa geldi mi sizden daha iyisi yok.

 

Üreticiyi sömüren siz, tüketiciyi sömüren siz, Tek kelime ile yazıklar olsun!!! Bir de her şeye konuşan zevatlar, bunlar için niye sesiniz çıkmıyor, hoşunuza mı gidiyor?

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: BAŞKAN, AKÇA'DAN, VERYANSIN,
Yorumlar
Haber Yazılımı