BAŞKAN GÜL'E ESKİ BAŞKAN ÖZDEMİR'DEN OLAY YORUMLAR
Haber
05 Ağustos 2022 - Cuma 00:40 Bu haber 2055 kez okundu
 
BAŞKAN GÜL'E ESKİ BAŞKAN ÖZDEMİR'DEN OLAY YORUMLAR
Spor Haberi
BAŞKAN GÜL'E ESKİ BAŞKAN ÖZDEMİR'DEN OLAY YORUMLAR

Kendi başkanlığı dönemi İstanbul Mesudiyespor kulübünü ziyaret etmeyen ancak yeni yönetimi ziyaret eden Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül’e sitem eden eski başkan Hatice Özdemir, “Şimdi ne değişti de İst. Mesudiye Spor aşkınız başladı başkanım?” dedi.

 

Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül, İstanbul’da kurulu olan İstanbul Mesudiyespor kulübünü ziyaret etti. Başkan Gül bu ziyaretle ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “İstanbul Mesudiyespor’u Ümraniye tesislerinde ziyaret ederek; Başkanlığı yeni seçilin İsa Başarslan’a ve yönetimine başarılar diliyorum.” dedi.

 

İşte İsa Gül’ün bu paylaşımının altına önceki Başkan Avukat Hatice Özdemir’den sitem dolu yorumlar yaptı. Kendi başkanlığı döneminde davet etmelerine rağmen ziyaret etmemesine Özdemir’den sitem dolu yorumlar geldi.

 

İsa Gül’ün paylaşımına yaptığı yorumda Hatice Özdemir, “Bu kulüp üç senedir Ümraniye’de, açılışa davet ettik mahallede olmanıza rağmen gelmediniz, üstelik yardım almak için gittiğimiz yerleri ve kişileri arayıp engel oldunuz, şimdi ne değişti de İst. Mesudiye Spor aşkınız başladı başkanım.

 

Sevgili başkanın maalesef her yere hakim olmak gibi bir arzusu var. Kendisiyle istişare etmeyen başkanlarla çok muhattap olmayı sevmiyor, o sebepten ne tebrik etmiş ne de şampiyonluğumu kutlamıştır. Mühim değil, Mesudiyeli’lik sözde değil öz ile oluyor. İçi boş söylemlere doyduk artık!” dedi.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: BAŞKAN, GÜL'E, ESKİ, BAŞKAN, ÖZDEMİR'DEN, OLAY, YORUMLAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı