BAŞKAN GÜLER KADIN PERSONELLE BİR ARADA
Haber
16 Eylül 2022 - Cuma 14:06 Bu haber 1522 kez okundu
 
BAŞKAN GÜLER KADIN PERSONELLE BİR ARADA
İlçeler Haberi
BAŞKAN GÜLER KADIN PERSONELLE BİR ARADA

Ordu Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığınca, Türkiye Belediyeler Birliği Eğitimcisi Ecem Erenoğlu’nun katılımlarıyla Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Takım Çalışması, Zaman Yönetimi ve İş Yerinde Motivasyon konulu eğitim semineri yapıldı.

 

Düzenlenen eğitim çok renkli görüntülere sahne oldu. Seminerin ardından Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Şehit Temel Şimşir Gemisinde Belediyede çalışan kadın personeller ile bir araya geldi. Bu zamana kadar hiç böyle bir etkinlik yapılmadığını dile getiren kadın personeller, düzenlenen organizasyondan çok memnun olduğunu ifade ederek Başkan Güler’e böylesine eğlenceli ve güzel bir etkinlik yapıldığı için teşekkür etti.

 

Başkan Güler ise yaptığı açıklamada, “Ordu’muz için birlikte yol yürüdüğümüz, şefkatin, fedakârlığın ve özverinin sembolü kadın mesai arkadaşlarımızla bir araya geldik. Kurumumuzun ilk gününden bugününe her anına eşlik eden, üreten, değer katan kadın çalışma arkadaşlarımızla daima gurur duyduk, duymaya da devam ediyoruz. Onlar bizim için çok değerli.”

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: BAŞKAN, GÜLER, KADIN, PERSONELLE, BİR, ARADA,
Yorumlar
Haber Yazılımı