BAŞKAN GÜLER SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ
Haber
14 Ocak 2022 - Cuma 14:02 Bu haber 948 kez okundu
 
BAŞKAN GÜLER SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ
İlçeler Haberi
BAŞKAN GÜLER SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Altınordu ilçesinde bulunan Ata Sanayi Sitesini ziyaret ederek esnaflarla bir araya geldi.

 

Bulduğu her fırsatta vatandaşlarla ve esnaflarla bir araya gelerek seslerine kulak veren Başkan Güler’in bu seferki adresi Ata Sanayi Sitesi esnafı oldu. Tek tek iş yerlerini ziyaret eden Başkan Güler, esnafın talep ve sıkıntılarını dinleyerek not aldı.

 

Esnafların her zaman destekçisi olduklarını kaydeden Başkan Güler, “Esnaflarımızı sık sık ziyaret ederek, ihtiyaçlarını yerinde tespit etmeye özen gösteriyoruz. Esnaflarımıza yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgilendirmeler yaptık. Esnaflarımızın taleplerini dinleyerek sorunların çözümleri konusunda planlamalar yapacağız ve planlanan programlar çerçevesinde çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Bizler her zaman esnaflarımızın destekçisiyiz” dedi.

 

Başkan Güler, Ata Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kovancı ve tüm esnaflara misafirpervelikleri ve güzel sohbetleri için teşekkür etti.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: BAŞKAN, GÜLER, SANAYİ, ESNAFINI, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı