BEYİN KANAMASI GEÇİREN CEYLİN'DEN GÜZEL HABER VAR
Haber
08 Ocak 2022 - Cumartesi 16:30 Bu haber 1804 kez okundu
 
BEYİN KANAMASI GEÇİREN CEYLİN'DEN GÜZEL HABER VAR
Sağlık Haberi
BEYİN KANAMASI GEÇİREN CEYLİN'DEN GÜZEL HABER VAR

1 Ocak’ta geçirdiği beyin kanaması sonrasında bugün İstanbul’da Ordulu beyin cerrahı Uğur Türe tarafından ameliyat edilen 12 yaşındaki Ceylin Genç’ten güzel haber geldi.

 

Ordu’nun Altınordu ilçesinde yaşayan 12 yaşındaki ortaokul öğrencisi Ceylin Genç, 1 Ocak Cumartesi gecesi beyin kanaması geçirdi. Küçük Ceylin, Ordu ve Samsun’da yapılan tedavilerinin ardından İstanbul Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesine sevk edildi.

ORDULU BEYİN CERRAHI AMELİYAT ETTİ

Dünya Tatlısı Ceylin, bu sabah saat 08:30’da İstanbul Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi’nde Ordu’nun Fatsa ilçesinden olan dünyaca ünlü beyin cerrahı Prof. Dr. Uğur Türe başkanlığındaki ekip tarafından ameliyat edildi. Ceylin kızımızın 6 saat süren beyin ameliyatının gayet başarılı bir şekilde yapıldığı öğrenildi.

 

Hastanede yoğun bakımda tedavisi devam eden Ceylin’in Babası Tufan Genç yaptığı paylaşımda, “Beyin Cerrahisi konusunda ismini listenin en başına yazdırmış kıymetli Hocamız Prof. Dr. Uğur Türe yarın sabah 08:30 da kıymetlimizi, can parçamızı Ceylin'imizi ameliyat edecek. Yarın akşam saatlerinde inşallah günü güzel bir haberle bitirmek en büyük duamız.  Güzel Kızım Ceylin'im için dualarınızı bekliyorum. İnşallah bu güzel yüz tekrar gülecek. Allah yardımcımız olsun inşallah.” demişti.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: BEYİN, KANAMASI, GEÇİREN, CEYLİN'DEN, GÜZEL, HABER, VAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı