BÜYÜKŞEHİR ÜNİVERSİTEYLE BÜTÜNLEŞECEK
Haber
20 Eylül 2019 - Cuma 15:05 Bu haber 1914 kez okundu
 
BÜYÜKŞEHİR ÜNİVERSİTEYLE BÜTÜNLEŞECEK
Ali Akdoğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Hilmi Güler: “Şehir-üniversite bütünleşmesi noktasında Ordu Üniversitesi ile önemli iş birlikleri yapacağız”
Eğitim Haberi
BÜYÜKŞEHİR ÜNİVERSİTEYLE BÜTÜNLEŞECEK

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Hilmi Güler, şehir-üniversite bütünleşmesi noktasında Ordu Üniversitesi ile önemli iş birlikleri yapacaklarını açıkladı. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Hilmi Güler, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Rektörlük makamında gerçekleştirilen ziyarette Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Hilmi Güler, “Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak şehir-üniversite bütünleşmesi noktasında Ordu Üniversitesi ile önemli iş birlikleri yapmayı düşünmekteyiz. Gerçekleştireceğimiz sosyal, kültürel ve ekonomik projeler ile ilimizi daha iyi seviyelere taşıyacağımıza inanıyorum. Bu düşüncelerle Ordu Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Ali Akdoğan’a yeni görevinde başarılar diliyorum.” dedi.

 

Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı’mız Dr. Hilmi Güler, Ordu için önemli bir imkan ve ilimizin yetiştirdiği önemli bir değerdir. Kendilerinin tecrübeleri ve bilgi birikimlerinden faydalanarak onlarla iş birliği, dayanışma ve fikir alışverişi yaparak Üniversitemizi ve şehrimizi çok daha ileri seviyelere taşıyacağımıza inancım tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Hilmi Güler’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, kendilerine şükranlarımı ve muhabbetlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: BÜYÜKŞEHİR, ÜNİVERSİTEYLE, BÜTÜNLEŞECEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı