BÜYÜKŞEHİRDEN EVLADİYELİK YOLLAR
Haber
01 Aralık 2020 - Salı 12:03 Bu haber 1577 kez okundu
 
BÜYÜKŞEHİRDEN EVLADİYELİK YOLLAR
Ordu Büyükşehir Belediyesi asfalt ve beton yol uygulaması yaptığı yolları beton v kanallarıyla koruma altına alıyor. Bu kapsamda ekipler, Fatsa ile Kumru’da bası mahallelerde 5 bin 500 metresinde beton hendek çalışması yapacak ekipler.
İlçeler Haberi
BÜYÜKŞEHİRDEN EVLADİYELİK YOLLAR

Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in mahalle ve grup yollarında başlattığı asfalt seferberliği ile yüz güldüren Ordu Büyükşehir Belediyesi, sıcak asfalta kavuşturduğu 12.5 kilometrelik İslamdağ-Beyceli yolunda beton v kanal çalışması gerçekleştiriyor.

 

Sıcak asfalt çalışmalarıyla 5 mahallenin sıcak asfalt konforu yaşadığını söyleyen Başkan Güler, Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan çalışmalarla yağmur sularının asfalta zarar vermeden tahliyesinin yapılacağını belirtti.

 

5 BİN 500 METREDE UYGULANACAK

Fatsa ve Kumru ilçelerinin mahallelerini birbirine bağlayan 12.5 kilometre uzunluğundaki grup yolunda sıcak asfalt çalışması gerçekleştiren ekipler, beton v kanal çalışması ile yolu evladiyelik hale getiriyor.

 

Fatsa ilçesine bağlı Beyceli ve İslamdağ Mahalleleri ile Kumru ilçesine bağlı Fizme, Kurtuluş ve Yalnızdam Mahallelerini birbirine bağlayan yolun 5 bin 500 metresinde beton hendek çalışması yapacak ekipler, 800 metrelik kısımda çalışmaları tamamladı.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: BÜYÜKŞEHİRDEN, EVLADİYELİK, YOLLAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı