CADDELERE ESTETİK DOKUNUŞ
Haber
30 Kasım 2020 - Pazartesi 10:35 Bu haber 1624 kez okundu
 
CADDELERE ESTETİK DOKUNUŞ
Ordu Büyükşehir Belediyesi kenti daha modern hale getirmek amacıyla 19 ilçede başlattığı alt yapı ve üst yapı çalışmalarına Altınordu Kazım Karabekir Caddesi’nin ardından Süleyman Felek Caddesi’nde devam ediyor.
Ordu Gündemi Haberi
CADDELERE ESTETİK DOKUNUŞ

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından kentin dört bir noktasında sürdürülen çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

 

Büyükşehir Belediyesi kenti daha modern hale getirmek amacıyla 19 ilçede başlattığı alt yapı ve üst yapı çalışmalarına Altınordu ilçesinde devam ediyor. Daha önce alt yapı, kaldırım ve aydınlatması tamamlanan Kazım Karabekir Caddesi’nin devamı olarak, Süleyman Felek Caddesi’nde çalışmalarını yoğunlaştıran ekipler, 1 km’lik bölümde kaldırım ve aydınlatma projesi yürütüyor.

 

KENTİMİZE ESTETİK GÖRÜNÜM KAZANDIRIYORUZ

Yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, “Kent estetiğini ön planda tutan insan odaklı projelerimize devam ediyoruz. Parklar ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığımız tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında daha önce alt yapı ve üst yapısı tamamlanan Kazım Karabekir Caddemizden sonra şimdi ekiplerimiz araç trafiğinin olduğu Süleyman Felek Caddesi’nde aydınlatma ve kaldırım çalışması gerçekleştiriliyor. 10 gün içerisinde bitirmeyi hedeflediğimiz bu çalışma ile birlikte şehrimize bir güzellik daha katmış olacağız” dedi.

 

Öte yandan Ordu'da şehircilik anlamında önemli adımlar attıklarını belirten Alp, "Şu anda Ordu ili genelinde 215 farklı noktada faaliyet sürdürüyoruz. Ordu'yu adeta bir şantiye haline getirdik, bu anlamda ekiplerimizi gönülden tebrik ediyorum" diye konuştu.​

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: CADDELERE, ESTETİK, DOKUNUŞ,
Yorumlar
Haber Yazılımı