ÇAMSAN ENTEGRE'YE İHRACAT ÖDÜLÜ
Haber
06 Ocak 2022 - Perşembe 22:52 Bu haber 2202 kez okundu
 
ÇAMSAN ENTEGRE'YE İHRACAT ÖDÜLÜ
Ekonomi Haberi
ÇAMSAN ENTEGRE'YE İHRACAT ÖDÜLÜ

İstanbul İhracatçı Birlikleri, Çamsan Entegre Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye İhracata Katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi. Sakarya Hendek’te bulunan Çamsan Entegre’nin Yönetim Kurulu Başkanlığını 52 Orduspor Kulüp Başkanı Şükrü Bodur yürütüyor.

 

Türkiye ekonomisine olan katkılarını her geçen gün artıran Mobilya, Kâğıt ve Orman Ürünleri sektörü 2021 yılını düzenlediği sektör istişare toplantısı ile değerlendirerek, 2022 yılı hedefini ve gelecek yol haritasını belirledi.

 

İstanbul İhracatçı Birlikleri tarafından düzenlenen toplantıda, İstanbul Mobilya, Kâğıt ve Orman Ürünleri İhracatçı Birlikleri üyeleri arasında en fazla ihracat yapan firmalara teşekkür plaketi takdim edildi.

 

Çamsan Entegre’den yapılan açıklamada, “İstanbul İhracatçı Birlikleri tarafından düzenlenen toplantıda, İstanbul Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçı Birlikleri üyeleri arasında en fazla ihracat yapan firmalara teşekkür mahiyetinde plaketler takdim edilmiştir. Firmamız 2021 yılında gerçekleştirmiş olduğu ihracat cirosu ile sektöründe teşekkür plaketi almaya hak kazanan beş firmadan biri olmuştur.” denildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇAMSAN, ENTEGRE'YE, İHRACAT, ÖDÜLÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı