CEMAL ENGİNYURT'TAN AK PARTİ'YE DESTEK
Haber
16 Kasım 2022 - Çarşamba 14:19 Bu haber 2347 kez okundu
 
CEMAL ENGİNYURT'TAN AK PARTİ'YE DESTEK
Siyaset Haberi
CEMAL ENGİNYURT'TAN AK PARTİ'YE DESTEK

AK Parti Ordu Kadın Kolları’nın erkek dansözlü eğlence yaptıkları şeklinde haberlere tepki gösteren DP Ordu Milletvekili Cemal Enginyuırt, “Siyaset yapacağız diye iftira yoluna gitmemeliyiz.” dedi.

 

Sosyal medyada ve ulusal basında yer alan "AKP Kadın Kollarının eğlencesinde erkek dansöz oynatıldı" başlıklı haber Ordu gündemine bomba gibi düştü. Organizasyonun AK Parti’yle bir ilişkisinin olmadığının anlaşıldı.

 

AK Parti Ordu Kadın Kolları Başkanlığı yaptığı açıklamada, “Gerçek dışı ve iftira niteliğindeki bu asılsız haberin, Ak Parti Kadın Kollarını hedef alarak, kötü niyetle yapıldığı açıkça ortadadır. İlgili haber hakkında ayrıca yasal yollara başvuracağımızı bildiririz.” demişti.

Gecenin bir kozmetik firması tarafından organize edildiğinin ortaya çıkmasının ardından yalan ve iftira habere bir tepki de Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’tan geldi.

 

Eğlencenin AK Parti’yle ilgisinin olmadığını söyleyen Enginyurt, “Sosyal medyada dolaşan görüntüleri, Fatsa AKP ilçe kadın kollarının organizasyonu göstermek doğru olmamıştır. Siyaset yapacağız diye iftira yoluna gitmemeliyiz. Ordu Milletvekili olarak bu duruma açıklık getirmek şart olmuştur. Şahsi bir eğlencedir. AKP Kadınlarıyla ilgisi yoktur. Kamuoyuna duyurulur.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: CEMAL, ENGİNYURT'TAN, AK, PARTİ'YE, DESTEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı