CEMAL ENGİNYURT'TAN ÖZGÜR ÖZEL'E JET CEVAP
Haber
13 Aralık 2021 - Pazartesi 00:12 Bu haber 24315 kez okundu
 
CEMAL ENGİNYURT'TAN ÖZGÜR ÖZEL'E JET CEVAP
Siyaset Haberi
CEMAL ENGİNYURT'TAN ÖZGÜR ÖZEL'E JET CEVAP

CHP Ordu İl Başkanlığı Danışma Meclisi Toplantısı’nda konuşan Grup Başkanvekili Özgür Özel, “Cemal Enginyurt dünyanın kaç bucak olduğunu gördü” sözlerine Enginyurt’tan anında cevap geldi.

 

CHP Ordu İl Başkanlığı Danışma Kurulu Toplantısı Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, Grup Başkanvekili Özgür Özel, Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, Samsun İl Başkanı Fatih Türkel ve Giresun İl Başkanımız Fikri Bilge ve teşkilat mensuplarının katılımıyla gerçekleşti.

 

Toplantıda yaptığı konuşmada Cemal Enginyurt’a gönderme yapan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, “Seçimden önce bize ağzına geleni söyleyip 'Ben Cumhurbaşkanımın arkasındayım, gideyim, beni çok sevecek' diyen Cemal Enginyurt, gitti, dünyanın kaç bucak olduğunu gördü. O gidip fındığa fiyat alırmış, o gidip şöyle yaparmış, böyle yaparmış. Geldi Ankara'yı gördü. Şimdi en baş muhaliflerden birisi oldu. Cemal Enginyurt'a hem 'Günaydın', hem 'Hoş geldiniz' demek lazım. Bu kadarını da söyleyelim. Bütün iftar yemeklerinde, 'Özgür Özel, Cumhurbaşkanımıza parmak salladı, ben gideceğim, o parmağı kıracağım' diyordu. Geldin ne oldu, gönlün kırıldı şimdi muhalefet oldun. Hoş geldin, Cemal Bey hoş geldin.” dedi.

 

ENGİNYURT’TAN CEVAP GELDİ

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in kendisine yönelik sözlerine sosyal medya hesabından cevap veren Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, “Hoş bulduk Özgür Özel. Bu işten sen hayırlı çıktın.” diyerek cevap verdi.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: CEMAL, ENGİNYURT'TAN, ÖZGÜR, ÖZEL'E, JET, CEVAP,
Yorumlar
Haber Yazılımı