CHP'DE YENİ ÜYELERE ROZET TAKILDI
Haber
26 Mart 2021 - Cuma 07:51 Bu haber 4721 kez okundu
 
CHP'DE YENİ ÜYELERE ROZET TAKILDI
Cumhuriyet Halk Partisi Çatalpınar İlçe Teşkilatı'na katılanlara düzenlenen törenle rozetleri takıldı. Yeni üyelerin çoğunluğunun kadın ve gençlerden oluşması dikkat çekti.
Siyaset Haberi
CHP'DE YENİ ÜYELERE ROZET TAKILDI

CHP Ordu'da toplu üye töreni ile gençlik ve kadın kolları açılış töreni etkinlikleri vardı. CHP Ordu İl Başkanı Atila Şahin, partilerinin Çatalpınar İlçe Başkanlığı'nda gerçekleştirilen toplu üye töreni ile gençlik ve kadın kolları açılış törenine katıldı.

 

Düzenlenen törenlerde Başkan Şahin'in yanı sıra İl Yönetim Kurulu Üyeleri Saadet Aydoğan, Mehmet Kaptanoğlu, Füsun Erbaş, Bulut Gürsoy, CHP Çatalpınar İlçe Başkanı Erkan Türkan, Kabataş İlçe Başkanı İfakat Tecim Yıldız, Aybastı İlçe Başkanı Oğuzhan Torun, Çamaş İlçe Başkanı Kadir Ağırtaş ve Kadın Kolları Başkanı Nilgün Yılmaz yer aldı.

 

Törenin ardından programlarına hız kesmeyen İl Başkanı Şahin, Ordu'nun önemli yerel gazetelerini ziyaret etti. CHP'li Şahin, Afiş Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Ordu Gazeteciler Derneği Başkan Yardımcısı İsmet Duman’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Ordu’nun sorunları konuşuldu.

 

Başkan Şahin'in sonraki durağı ise İstikbal Gazetesi İmtiyaz Sahibi Temel Aşar oldu. Başkan Şahin, makamında ziyaret ettiği Aşar ile kent gündemine ilişkin konuları ve problemleri masaya yatırdı. Başkan Şahin, ayrı ayrı her iki gazeteciye de kendilerini ağırladıkları için teşekkür etti.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: CHP'DE, YENİ, ÜYELERE, ROZET, TAKILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı