DEMOKRAT PARTİ'DE ERTUĞRUL KOÇ YENİDEN SEÇİLDİ
Haber
31 Mart 2021 - Çarşamba 17:28 Bu haber 3554 kez okundu
 
DEMOKRAT PARTİ'DE ERTUĞRUL KOÇ YENİDEN SEÇİLDİ
Cemal Enginyurt’un katılmasının ardından Ordu’da teşkilatlanma çalışmalarına hız veren Demokrat Parti’de bugün önce açılış sonra kongre vardı. İl ve ilçe başkanlığı binasının açılışının ardından gerçekleşen Altınordu İlçe Kongresi’nde Ertuğrul Koç yeniden seçildi.
Siyaset Haberi
DEMOKRAT PARTİ'DE ERTUĞRUL KOÇ YENİDEN SEÇİLDİ

MHP’den ihraç edilen Cemal Enginyurt’un katılımının ardından Demokrat Parti’de Ordu’daki teşkilatlanma çalışmaları hız kazandı. Demokrat Parti Ordu İl Başkanlığı ve Altınordu İlçe Başkanlığı binası Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın da katıldığı törenin ardından açıldı.

 

Altınordu Bucak Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi üzerinde bulunan İl ve İlçe binasının açılışında Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ve Genel Başkan Gültekin Uysal birer konuşma yaptı. Konuşmalardan sonra İl ve ilçe binasının açılışı gerçekleştirildi.

 

Demokrat Parti Ordu İl Başkanlığı ve Altınordu İlçe Başkanlığı binasının açılışının ardından Altınordu İlçe Başkanlığı 1. Olağan Kongresi Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın katılımıyla gerçekleştirilen Demokrat Parti 1. Olağan Altınordu İlçe kongresine tek liste ile gidildi. Tek liste ile gidilen kongrede mevcut Başkan Ertuğrul Koç yeniden Başkan seçildi.

 

Demokrat Parti Altınordu İlçe Teşkilatı;

Demokrat Parti Altınordu İlçe Başkanı Ertuğrul Koç, İlçe Başkan Yardımcısı Beytullah Altun, Teşkilat Başkanı Mevlüt Kuvan, İlçe Sekreteri Orhan Yılmaz, Muasip Kerim Güler, Basın ve Propaganda Başkanı Özcan Portlak, Çevre ve Sağlık İşleri Başkanı Ahmet Semih Demir, Kadın Kolları Başkanı Selma Şahin, Gençlik Kolları Başkanı Alptürk Enginyurt, Siyasi Partiler İlişkiler Başkanı Hasan Şenyurt, Yerel Yönetimler Başkanı Çetin Aksu, STK’larla İlişkiler Başkanı Kutlu Köksal, Kamu Kurum ve Kuruluşlar Başkanı Ömer Kılıç, Eğitim ve Sosyal İşler Başkanı Doğan Poyraz, Sosyal Medya İletişim Başkanı Cemal Atasever.

 

Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluşuyor; Sezgin Ünal, Mehmetcan Uygun, Oğulcan Baysal, Abdullah Şenyurt, Gürcan Yiğit,

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: DEMOKRAT, PARTİ'DE, ERTUĞRUL, KOÇ, YENİDEN, SEÇİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı