DR. COŞKUN: DUA EDELİM YETERİNCE AŞI BULUNSUN
Haber
30 Nisan 2021 - Cuma 09:13 Bu haber 487 kez okundu
 
DR. COŞKUN: DUA EDELİM YETERİNCE AŞI BULUNSUN
17 günlük kapanmanın ilk gününde olduğumuzu söyleyen Ordu Tabip Odası Başkanı Ali Coşkun, “Başkalarına kızıp, tedbirler noktasında dikkatimizi dağıtmayalım. Hayatta kalmaya çalışalım, dua edelim yeterince aşı kısa sürede bulunsun.” dedi.
Sağlık Haberi
DR. COŞKUN: DUA EDELİM YETERİNCE AŞI BULUNSUN

Ordu Tabip Odası Başkanı Uzman Dr. Ali Coşkun, tam kapanmanın başlaması nedeniyle yaptığı açıklamada, bu dönemde tedbirlere sıkı sıkıya uyulmasını isteyerek, devletin vatandaşı hayatta tutmak için büyük gayret gösterdiğini söyledi.  

 

Tam kapanmanın ilk gününde olduklarını hatırlatan Başkan Coşkun, “İnşallah 17 gün sonra daha güzel olaylar gündemimizde olur. Toplum olarak çok yorulduk biliyorum ama unutulmaması gerekir ki tüm dünya yorgun bu konuda. Devletimiz de vatandaşını yaşamda tutmak İçin büyük gayret gösteriyor. Biliyorum zaman zaman bize yapılan tavsiyelere devletimizin bazı görevlilerinin tam riayet etmediğine de tanık olabiliyoruz bu süreçte ama yaşam bizim yaşamımız. Bu konuda hayatta kalmak İçin kimseye kızmadan, akıllıca gereken her türlü tedbiri almalıyız. Çünkü siz çok değerlisiniz.” şeklinde konuştu.

 

Başkalarına kızıp tedbirlerin aksatılmamasını isteyen Dr. Coşkun, “Başkalarına kızıp, tedbirler noktasında dikkatimizi dağıtmayalım, herkes ne olduğunu görüyor zaten. Hayatta kalmaya çalışalım, dua edelim yeterince aşı kısa sürede bulunsun ve insanlarımız aşılanabilsin. Liyakat sahibi bilim adamlarının önemini umarım herkes anlamıştır. Bu konuya önem verirsek en azından bundan sonra kendi aşımızı, kendi antiviral ilacımızı yapabilmek için gereken teknolojiyi biz yapabiliriz. Hayat tecrübe ve ders çıkarma sahasıdır. Umarım hepimiz faydalı dersler çıkarmışızdır.” dedi.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: DR., COŞKUN:, DUA, EDELİM, YETERİNCE, AŞI, BULUNSUN,
Yorumlar
Haber Yazılımı