DÜNYA TATLISI CEYLİN DUALARIMIZI BEKLİYOR
Haber
07 Ocak 2022 - Cuma 23:44 Bu haber 3069 kez okundu
 
DÜNYA TATLISI CEYLİN DUALARIMIZI BEKLİYOR
Sağlık Haberi
DÜNYA TATLISI CEYLİN DUALARIMIZI BEKLİYOR

1 Ocak’ta beyin kanaması beyin kanaması geçiren 12 yaşındaki Ceylin Genç, dünyaca tanınan beyin cerrahı Uğur Türe tarafından ameliyat edilecek. Baba Tufan Genç, “Güzel Kızım Ceylin'im için dualarınızı bekliyorum. Allah yardımcımız olsun inşallah.”

 

Ordu’nun Altınordu ilçesinde yaşayan 12 yaşındaki ortaokul öğrencisi Ceylin Genç, 1 Ocak Cumartesi gecesi beyin kanaması geçirdi. Ailesinin hemen hastaneye götürdüğü küçük Ceylin’e Ordu Medical Park Hastanesi’nde yapılan müdahalenin ardından Samsun 19 Mayıs Tıp Fakültesi’nde tedavi altına alındı.

 

Buralardaki tedavilerinin ardından acil olarak Perşembe gecesi İstanbul Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesine sevk edilen Dünya Tatlısı Ceylin’in tedavisi burada devam ediyor. Ceylin, Cumartesi Sabahı 08:30’da dünyaca tanınan beyin cerrahı Uğur Türe tarafından ameliyat edilecek.

 

“Dünya Tatlısı Güzel Kızım Ceylin'im” dediği kızı için herkesten dua isteyen baba Tufan Genç yaptığı paylaşımda, “Beyin Cerrahisi konusunda ismini listenin en başına yazdırmış kıymetli Hocamız Prof. Dr. Uğur TÜRE yarın sabah 08:30 da kıymetlimizi, can parçamızı Ceylin'imizi ameliyat edecek. Yarın akşam saatlerinde inşallah günü güzel bir haberle bitirmek en büyük duamız.  Güzel Kızım Ceylin'im için dualarınızı bekliyorum. İnşallah bu güzel yüz tekrar gülecek. Allah yardımcımız olsun inşallah.” dedi.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: DÜNYA, TATLISI, CEYLİN, DUALARIMIZI, BEKLİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı