DURUMU AĞIRLAŞINCA ANKARA'YA SEVK EDİLDİ
Haber
18 Nisan 2021 - Pazar 06:57 Bu haber 907 kez okundu
 
DURUMU AĞIRLAŞINCA ANKARA'YA SEVK EDİLDİ
Polis Memuru Salih Akkaya, yakalandığı Covid 19 nedeniyle entübe şekilde Ankara Şehir Hastanesi’ne sevk edildi. Eşi Seher Akkaya ise, “Salihim için dua eder misiniz lütfen.” diyerek, herkesten dua istedi.
Ordu Gündemi Haberi
DURUMU AĞIRLAŞINCA ANKARA'YA SEVK EDİLDİ

Ordu Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme ekibinde görevli Polis Memuru Salih Akkaya, yakalandığı Covid-19 nedeniyle durumu ağırlaşınca ambulans uçakla Ankara Şehir Hastanesi’ne sevk edildi. Akkaya’nın entübe şekilde tedavisi devam ettiği bildirildi.

 

Aslen Giresun Pirazizli olup Ordu’da görev yapan Salih Akkaya’nın annesi Nermin Akkaya da coronavirüse yakalandı. Annesinin hastanede yoğun bakımdaki tedavisi sırasında virüse yakalandığı tahmin edilen Salih Akkaya bir süre Ordu’da tedavi gördü. Durumu ağırlaşan Polis Memuru Salih Akkaya ambulans uçakla Ankara’ya sevk edildi. Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavi altına alınan Akkaya’nın entübe olduğu öğrenildi.

 

3 yıl önce Gümüşhane Kürtün’de geçirdiği trafik kazasında akciğeri ağır hasar alan Salih Akkaya hayata tutunmayı başarmıştı. Çevresinde oldukça sevilen bir isim olan Polis Memuru Salih Akkaya evli ve 2 çocuk sahibi.

 

EŞİ HERKESTEN DUA İSTEDİ

Polis Memuru Salih Akkaya’nın öğretmen eşi Seher Memiş Akkaya, eşi için dua istedi:

“Sırtımı dayadığım koca adam elim kolum canım, ciğerim, her şeyim Salih Akkaya o lanet hastalıkla bahşetmeye çalışıyor 20 gündür. 2 gündür entübede, uyutuluyor. Tüm eş, dost, akrabalarım Salihim için dua eder misiniz lütfen.”

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: DURUMU, AĞIRLAŞINCA, ANKARA'YA, SEVK, EDİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı