ERDOĞAN'I YENİDEN CUMHURBAŞKANI YAPACAĞIZ'
Haber
20 Haziran 2022 - Pazartesi 23:47 Bu haber 3051 kez okundu
 
ERDOĞAN'I YENİDEN CUMHURBAŞKANI YAPACAĞIZ'
Siyaset Haberi
ERDOĞAN'I YENİDEN CUMHURBAŞKANI YAPACAĞIZ'

2023 seçimlerinin yüzyılın seçimi olacağına işaret eden AK Parti İl Başkanı Halit Tomakin; “Birileri çatlasa da patlasa da hep birlikte Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı yapacağız.” dedi.

 

AK Parti Seçim İşleri İl İstişare toplantısı parti İl Binasında Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Seçim İşleri Başkanlığı Karadeniz Bölge Koordinatörü Bülent Yağmur, Genel Merkez Kadınlar Kolları Seçim İşler Başkanı Havva Sibel Söylemez, Milletvekilleri Ergün Taşçı, Metin Gündoğdu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, İl Teşkilatı, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, İlçe Başkanları İlçe Belediye Başkanları ve 3 kademe Seçim İşleri Başkanlarının katılımlarıyla yapıldı.

 

ORDU TEŞKİLATLARI GÜÇLÜDÜR

Toplantının açış konuşmasını yapan İl Başkanı Halit Tomakin, “2023 seçimlerine hazırlanırken, Genel Merkez Seçim İşleri Başkanlığımızın en üst düzeyde ilimizde toplantı yapmasını son derece ehemmiyetli ve önemli buluyoruz. Genel Başkan Yardımcımız Seçim İşleri Başkanımız Ali İhsan Yavuz beye ilimize göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakalarından dolayı şükranlarımı sunuyorum. Ordu teşkilatları güçlüdür. 2002 den bu yana yapılan 15 seçimde milletimizin teveccühü ile Ordu’dan birinci parti olarak çıktık. 15 seçimin başarı ortalaması 57’dir. 2023 de yapılacak olan 16. seçimde de Allah cc. izni milletimizin teveccühü ile yine birinci çıkacağız.  Bundan kimsenin şüphesi olmasın.” dedi.

 

DEMOKRASİLERDE SANDIK NAMUSTUR

Başkan Tomakin şöyle devam etti, “Bugünkü toplantıda Genel Başkan Yardımcımız seçimlerle ilgili stratejilerimizi sandıklara nasıl sahip çıkılması gerektiğini anlattılar. Bizde sandığa sahip çıkmak, AK Parti'nin kültürüdür. Demokrasilerde sandık namustur. Sahada olduğu gibi sandıklarda da milletimizin iradesini korumak adına çok çalışacağız. 2023 seçimleri yüzyılın seçimi olacak, bunun bilincindeyiz. Birileri çatlasa da patlasa da hep birlikte Dünya Lideri Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı yapacağız.”

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: ERDOĞAN'I, YENİDEN, CUMHURBAŞKANI, YAPACAĞIZ',
Yorumlar
Haber Yazılımı