GENÇ: EKSİKLERİ TAMAMLAYACAĞIZ
Haber
29 Mart 2021 - Pazartesi 06:51 Bu haber 3686 kez okundu
 
GENÇ: EKSİKLERİ TAMAMLAYACAĞIZ
17 Nisan’da başlayacak Bal Ligi öncesi statlardaki son durumla ilgili açıklamalarda bulunan Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, “Eksikliklerin tamamlanması için 9 Nisan’a kadar süre istedik. Bu süreden de önce sahanın eksikliklerini tamamlayacağız.” dedi.
Spor Haberi
GENÇ: EKSİKLERİ TAMAMLAYACAĞIZ

17-18 Nisan 2021 tarihlerinde başlayacak Bal Ligi 7. Bölge 5. grup maçlarına Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliği yapacak. Bal Ligi’nde Ordu’dan Orduspor 1967 Spor, Altınordu Belediye Spor Kulübü, Ünye 1957 Spor ve Ulubey Belediye Spor olmak üzere 4 takım mücadele edecek.

 

Konu ile ilgili açıklama yapan Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, “Bal Ligi takımlarımızın uzun süredir beklediği maçlar 17 Nisan’da başlıyor. Öncelikle ilimizin 4 takımına başarılar dilerim. Liglerin başlaması öncesinde takımlarımıza Türkiye Futbol Federasyonu’nun belirlediği kurallar dahilinde antrenman yapabilmeleri için tüm tesislerimizi takımlarımızın hizmetine sunduk. Takımlarımız son hazırlıklarını sorunsuz devam ettiriyorlar. Özellikle tüm takımlarımızın ev sahibi oldukları maçları kendi ilçelerinde oynayabilmeleri için çalışmalarımız sürüyor. Orduspor 1967 Spor Kulübümüz 19 Eylül Stadyumunda, Altınordu Belediye Spor Kulübümüz Spor Toto Spor Kompleksi 1 nolu Sahada, Ünye 1957 Spor Kulübümüz Ünye İlçe Stadyumunda, Ulubey Belediye Spor Kulübümüz Ulubey ilçe Futbol Sahasında maçlara çıkabilmeleri için kulüplerimize talepleri üzerine izin yazılarını verdik.”

 

Ulubey Stadı’nda eksiklerin tespit edildiğini söyleyen Genç, “Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan denetimde sadece Ulubey İlçe Futbol Sahamızda eksiklikler tespit edildi. Eksikliklerin tamamlanması için 9 Nisan 2021 tarihine kadar süre istedik. Bu süreden de önce Sahanın eksikliklerini tamamlayacağız. Belirlenen eksiklikler ise, maçların seyircisiz oynanması için kale arkasındaki tel örgünün branda vb materyalle kapatılması. Soyunma Odası alanına seyirci girişinin engellenmesi, Yüksek Okul inşaatı ile Futbol Sahası arasına güvenlik bariyeri çekilmesi, yine yol güzergahından seyirci geçişinin engelleneceği tedbirlerin alınması.

 

5 Nisan 2021 tarihine kadar İl Müdürlüğümüz Atölye ekibimiz ve Ulubey Belediyemiz teknik ekipleri tarafından tüm eksiklikler giderilerek Ulubey İlçe Futbol Sahamız Bal Ligi Standartlarına yükseltilecek. İnşallah ilimizde yapılan gruptan birinci çıkacak takımımız diğer grubu da birinci bitirerek 3. Lige çıkar” dedi.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: GENÇ:, EKSİKLERİ, TAMAMLAYACAĞIZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı