GENÇ ŞAMPİYONLARI MİSAFİR ETTİ
Haber
01 Aralık 2020 - Salı 12:32 Bu haber 2176 kez okundu
 
GENÇ ŞAMPİYONLARI MİSAFİR ETTİ
Triatlon Türkiye Şampiyonasında dereceye giren Ordulu Sporcular, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’i makamında ziyaret etti. sporcuları tebrik eden Genç, “Elde ettiğiniz bu başarı çok kıymetli.” dedi.
Spor Haberi
GENÇ ŞAMPİYONLARI MİSAFİR ETTİ

Şampiyonalardan İl Müdürü Genç’e ziyaret. Triatlon Türkiye Şampiyonasında dereceye giren Ordulu Sporcular ve antrenörleri Barış Set Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’i makamında ziyaret etti.

 

Türkiye Triatlon federasyonu 2020 yılında gerçekleştirilen 2 yarışın sonunda oluşan ferdi ve takım halinde Türkiye sıralaması sonuçları Ferdi sıralamada

M1 erkek kategorisinde 134 puanla Türkiye 1. sırada Ordu Kuzey Spor dan Kuzey Set

M3B erkek kategorisinde 178 puanla Türkiye 3. Ordu Kuzey Spor dan Dorukhan Çelik

 

Takım sıralamasında

M1 erkek kategorisinde 297 puanla Türkiye 1. si Ordu Kuzey Spor (Kuzey SET-Doruk KILINÇ-Berat Alp AKSU)

M1 kadın kategorisinde 219 Türkiye 4. Ordu Kuzey Spor (Azra ŞENER-Zeynep KOÇ-Okyanus SET) olmuştur.

M1 ve M3 kategorisinde Ferdi ve Takım halinde Türkiye sıralamasında dereceye giren Ordu Kuzey Spor Kulübü sporcuları madalya sevincini İl Müdürü Mustafa Genç ile paylaştı.

 

Sporcuları ve antrenörlerini tebrik eden il Müdürü Genç, “Elde ettiğiniz bu başarı çok kıymetli sizleri canı gönülden tebrik ediyorum. Bundan sonraki yarışmalarda başarılarınızın artarak devam edeceğine güvenimiz tam. Gençlik ve Spor Bakanlığımızın imkanları ile sizlere daha çok destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Sporculara çeşitli hediyeler takdim eden il Müdürü Mustafa Genç il Müdürlüğü makamının tüm sporculara 7/24 saat açık olduğunu söyledi.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: GENÇ, ŞAMPİYONLARI, MİSAFİR, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı