GÜNDOĞDU'DAN GÖLKÖY VE PERŞEMBE'YE MÜJDE
Haber
10 Şubat 2021 - Çarşamba 07:53 Bu haber 7791 kez okundu
 
GÜNDOĞDU'DAN GÖLKÖY VE PERŞEMBE'YE MÜJDE
AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, geçtiğimiz günlerde Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ederek ilettiğimiz; Gölköy ve Perşembe İlçelerimiz ile ilgili talebimiz gerçekleşti.” dedi.
Spor Haberi
GÜNDOĞDU'DAN GÖLKÖY VE PERŞEMBE'YE MÜJDE

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Gölköy Belediye Başkanı Fikri Uludağ ve Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan ile birlikte, Spor Toto Başkanı Bünyamin Bozgeyik’i ziyaret etti.

 

Gündoğdu ziyaretleri neticesinde yaptığı açıklamada: “Geçtiğimiz günlerde Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ederek ilettiğimiz; Gölköy ve Perşembe İlçelerimiz ile ilgili talebimiz gerçekleşti.” dedi.

 

Perşembe’li Gençlerimize Kapalı Halı saha

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, “Perşembe İlçemize kapalı halı saha yapılması için 900 bin TL’lik bütçenin imzaları atıldı. İlimize, İlçemize ve Perşembeli gençlerimize hayırlı olsun.” dedi.

 

Gölköy Kapalı Halı Sahamız Yenileniyor

Gündoğdu, “Gölköy İlçemizde bulunan kapalı halı sahamızın tamiratı ve yenilenmesi için gerekli olan 310 bin TL onaylanarak imzası atıldı. Gerekli bütçenin sağlanmasıyla birlikte kapalı halı sahamız daha etkin olacaktır. “ dedi.

 

Sözlerine “Ordu İlimizden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’a ve Spor Toto Başkanımız Bünyamin Bozgeyik’e teşekkürlerimi sunuyorum.” diye devam etti.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: GÜNDOĞDU'DAN, GÖLKÖY, VE, PERŞEMBE'YE, MÜJDE,
Yorumlar
Haber Yazılımı