GÜNDOĞDU'NUN KILIÇDAROĞLU TWİTİ TARTIŞMA ÇIKARDI
Haber
09 Haziran 2022 - Perşembe 15:44 Bu haber 3893 kez okundu
 
GÜNDOĞDU'NUN KILIÇDAROĞLU TWİTİ TARTIŞMA ÇIKARDI
Siyaset Haberi
GÜNDOĞDU'NUN KILIÇDAROĞLU TWİTİ TARTIŞMA ÇIKARDI

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ordu ziyaretiyle ilgili Urfa’da yaptığı gafla AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ordu ziyareti ile ilgili tweet attı. Gündoğdu’na cevap veren Torun’a Gündoğdu anında cevap attığı twitlerle cevap verdi.

 

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bugün Ordu’ya yaptığı ziyaretle ilgili tweet attı. Gündoğdu, paylaşımında Kılıçdaroğlu'nun Urfa'da yaptığı fındık gafına gönderme yaptı.

 

Gündoğdu’ attığı ilk tweette, “Ordu’ya gelen Kılıçdaroğlu’nu bahçeye götürmüşler. Keşke önce fındığın Urfa’da değil Ordu’da yetiştirildiğini, gidilen bahçenin fındık bahçesi olduğunu anlatsalar. Sonra kendini Urfa da sanabilir. Akşam sıra gecesi beklemesin.”

 

Sonra bir twit daha atan Gündoğdu, “Bak Kemal bak. Bu fındık. Karadeniz bölgesinde yetişir.” derken, twitine Kemal Kılıçdaroğlu’nu CHP Ordu Milletvekilleri, Seyit Torun, Mustafa Adıgüzel, Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ve CHP Ordu İl Başkanlığı’nı etiketledi.

 

TORUN CEVAP VERDİ

Gündoğdu’nun bu twitlerine cevap veren CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun, “Ordu’da insan içine çıkacak yüzü kalmayanlar acizlik içinde! Siz, Saray saltanatı sürüp, galoşla tarlaya girenlere, çiftçiye “ananı da al git” diyenlere biat edin! Halkıyla iç içe olan Genel Başkanımıza laf söyleme hadsizliği sizin çaresizliğinizdir!” dedi.

 

GÜNDOĞDU’DAN ANINDA CEVAP

Torun’a anında attığı 2 twitle cevap veren AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, “Urfa’da fındık yetiştiren bir Genel Başkan mı halkıyla iç içeymiş. Siz ancak halkı kendinize güldürürsünüz. Fındık kadar beyniniz ve vicdanınız olsaydı HDP-PKK-YPG ile yürümezdiniz. Önce kendi acziyetinize bakın siz. Başkanı ayaklı kendisi yürüyen yalan. Son 1 ay içerisinde Ordu'da 12 ilçe gezdim, sıkmadık el bırakmadım. Kendisi halktan uzak olduğu için bilmez. Uzak olduğunuz halk sizi bir kez daha sandığa gömecek merak etmeyin.”

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: GÜNDOĞDU'NUN, KILIÇDAROĞLU, TWİTİ, TARTIŞMA, ÇIKARDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı