GÜNDOĞDU ORDULU ÖĞRENCİLERİ ERDOĞAN'LA BULUŞTURDU
Haber
16 Haziran 2022 - Perşembe 14:27 Bu haber 2937 kez okundu
 
GÜNDOĞDU ORDULU ÖĞRENCİLERİ ERDOĞAN'LA BULUŞTURDU
Siyaset Haberi
GÜNDOĞDU ORDULU ÖĞRENCİLERİ ERDOĞAN'LA BULUŞTURDU

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Ordulu öğrencilerle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı buluşturdu. Ordulu öğrencilerle fotoğraf çekilen Cumhurbaşkanı Erdoğan, çocuklara karne hediyesi verdi.

 

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu köyünün okulu; Altınordu Gökömer İlkokulu Müdiresi, Öğretmenleri ve öğrencilerini TBMM de misafir etti. Milletvekili Gündoğdu, TBMM’de gerçekleştirilen AK Parti Grup Toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Meclis Başkanı Mustafa Şentop ile öğrencileri bir araya getirdi.

 

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Grup Toplantısın ardından çocuklar ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı buluşturdu. Ordulu öğrencilerle fotoğraf çekilen Cumhurbaşkanı Erdoğan, çocuklara karne hediyesi verdi.

 

Ordulu öğrencilerin TBMM gezileri hakkında konuşan Metin Gündoğdu; “Ordu’dan Ankara’ya gelen yavrularımızı Gazi Meclisimizde ağırlamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Onlar bizim geleceğimiz, yarınımız, en güzel umutlarımız. TBMM koridorları bugün onların gülüşleriyle şenlendi. Onları Ordu Gökömer Köyü’nden alarak buralara getiren kıymetli öğretmelerimize de teşekkür ediyorum.

 

Ama bugünün onlar için en güzel anı; Sayın Cumhurbaşkanımız ve Meclis Başkanımız ile tanışmak ve onlarla fotoğraf çektirmek oldu. Miniklerimizi kırmayarak onlara unutamayacakları bir anı bırakan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Meclis Başkanımız Sayın Mustafa Şentop’a şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

 

Gündoğdu sözlerini; Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bir konuşmasında söylediği gibi, "Hayatta bir çocuğun gülümsemesinden daha büyük bir mutluluk, bir çocuğun kalbinden daha geniş bir umman yoktur.” diyerek tamamladı.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: GÜNDOĞDU, ORDULU, ÖĞRENCİLERİ, ERDOĞAN'LA, BULUŞTURDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı