HIRSIZLIĞIN BÖYLESİ DE 'PES' DEDİRTTİ
Haber
20 Ekim 2020 - Salı 10:55 Bu haber 5583 kez okundu
 
HIRSIZLIĞIN BÖYLESİ DE 'PES' DEDİRTTİ
Kabataş Elbeyli Şehit Salih Keskin İlk ve Ortaokulunda 400 bin lira değerindeki 10 adet etkileşimli yazı tahtası çalan 4 kişi, jandarma tarafından yapılan operasyonla çaldıkları etkileşimli yazı tahtalarıyla birlikte yakalandı.
Ordu Gündemi Haberi
HIRSIZLIĞIN BÖYLESİ DE 'PES' DEDİRTTİ

Ordu'da okulun etkileşimli yazı tahtalarını çalan 4 kişi Jandarma tarafından yakalandı. Ordu’nun Kabataş İlçesine bağlı Elbeyi Mahallesi Şehit Salih Keskin İlk ve Ortaokulundan 07 Ekim 2020 tarihinde kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce değeri 400 bin TL olan 10 adet etkileşimli yazı tahtası çalındı.

 

Hırsızlık olayı ile ilgili olarak; İl Jandarma Komutanlığı bünyesinde bulunan Jandarma Suç Araştırma Timleri (JASAT), OYİ ve Kabataş İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından fail ya da faillerin tespitine yönelik yapılan güvenlik kameraları, PTS kaydı incelemeleri yapıldı.

 

Bunların yanında görgü tanık beyanları ve detaylı saha araştırmaları sonucunda çalınan etkileşimli tahtalar jandarma ekipleri tarafından bulunarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edildi olayla ilgili (4) şüpheli şahıs yakalanarak adli makamlara sevk edildi.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: HIRSIZLIĞIN, BÖYLESİ, DE, 'PES', DEDİRTTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı