'HADİ BU RAMAZAN MAHALLE ESNAFINDAN ALIŞVERİŞ YAPIN'
Haber
13 Nisan 2021 - Salı 07:30 Bu haber 1353 kez okundu
 
'HADİ BU RAMAZAN MAHALLE ESNAFINDAN ALIŞVERİŞ YAPIN'
Ramazan ayına girmemiz dolayısıyla bire mesaj yayınlayan Altınordu Ziraat Odası Başkanı Atakan Akça, “Hadi bu Ramazan günlerinde de yerli ürünlerimizi tüketerek ve mahalle küçük esnafından alışverişimizi yapalım” dedi.
Ekonomi Haberi
'HADİ BU RAMAZAN MAHALLE ESNAFINDAN ALIŞVERİŞ YAPIN'

Altınordu Ziraat Odası Başkanı Atakan Akça’dan yerli esnafa destek çağrısı geldi. Ramazan ayına girmemiz nedeniyle bir mesaj yayınlayan Başkan Akça, Müslüman aleminin ramazanını kutladı.

 

Hayırlısı ile Ramazan ayının gelip çattığını söyleyen Başkan Atakan Akça, “Allah hayırlısı ile idrak etmeyi nasip etsin. Yapılan ibadetlerimiz ve dualarımız Allah katında makbul ve kabul edilen dualar zümresine nail olsun.”

 

Bu ramazan mahalle esnafından alışveriş yapma çağrısında bulunan Akça, “Hadi bu Ramazan günlerinde de yerli ürünlerimizi tüketerek ve mahalle küçük esnafından alışverişimizi yaparak, hem çiftçimize,  hem üreticimize, hem de küçük esnafımıza faydamız olsun. (örnek hurma yerine yerli ürün meyve kurusu) Bu düşüncelerle Türk İslam aleminin Ramazanı hayırlara vesile olsun, Allah Ramazan bayramına kavuştursun.” dedi.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: 'HADİ, BU, RAMAZAN, MAHALLE, ESNAFINDAN, ALIŞVERİŞ, YAPIN',
Yorumlar
Haber Yazılımı