HENTBOLUN YILDIZLARI ORDU'DA YETİŞİYOR
Haber
11 Ocak 2022 - Salı 14:40 Bu haber 801 kez okundu
 
HENTBOLUN YILDIZLARI ORDU'DA YETİŞİYOR
- Haberi
HENTBOLUN YILDIZLARI ORDU'DA YETİŞİYOR

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarını sürdüren yıldız hentbolcular antrenmanlarına Atatürk Spor Salonu ve Başpehlivan Recep Kara Spor Salonu’nda devam ediyorlar.

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen Gsb spor okulları, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü hentbol antrenörleri tarafından hentbol branşı çalışmalarına Ordu’da devam ediyor.

 

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü uhdesinde Altınordu İlçesinde görev yapan Hentbol Antrenörü Aykut Altuntaş eşliğinde 8-15 yaşındaki kız ve erkek öğrenciler hentbol eğitimi alıyor. Temel bir yapı ile küçük yaşta eğitim vermeye başlayan uzman antrenörün hedefi, çocukların alt yapıdan başlayarak hem sportif hemde fiziksel gelişimlerine dokunmaya çalışarak başarılı sporcular yetiştirmek.

 

Altınordu Başpehlivan Recep Kara Salonu ve Atatürk Spor Salonu’nda yapılan idmanlar; Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri gerçekleştiriliyor. Hem hentbol hem de diğer branşlar için kayıtlar ücretsiz olarak devam ederken, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Servisi biriminden ilgili branşların çalışmalarının yürütüldüğü tesisler hakkında bilgi alınıp, gerekli şartları oluşturan öğrenciler antrenmanlara katılabiliyor.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: HENTBOLUN, YILDIZLARI, ORDU'DA, YETİŞİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı