İLK KADIN BAŞKAN GÖREVE BAŞLADI
Haber
17 Temmuz 2021 - Cumartesi 13:12 Bu haber 672 kez okundu
 
İLK KADIN BAŞKAN GÖREVE BAŞLADI
Geçtiğimiz hafta sonu yapılan seçimle Ordu Barosu Başkanlığı’na seçilen Av. Sibel Torun, düzenlenen devir teslim töreniyle Haluk Murat Poyraz’dan görevi aldıktan baronun ilk kadın başkanı olarak görevine başladı.
Ordu Gündemi Haberi
İLK KADIN BAŞKAN GÖREVE BAŞLADI

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan Olağan Genel Kurul’da yeniden aday olmayan 26 ve 27. Dönem Baro Başkanı Av. Haluk Murat Poyraz, Baro Başkanlığı’na seçilen Av. Sibel Torun ve Yönetim Kurulu’na,  düzenlenen törenle görevi devretti.

 

Devir teslim töreninde konuşan Haluk Murat Poyraz, “8 Ekim 2016 tarihinde teslim aldığım görev ve hizmet bayrağını, görevini layıkıyla yapabilmiş olmanın gönül rahatlığı ve huzuruyla halefim, değerli kardeşim, meslektaşım Sayın Sibel Torun'a devretmiş olmanın gurur ve mutluluğunu yaşadım. Sayın Başkan ve nezdinde kurullara seçilen tüm meslektaşlarımıza görevlerinde üstün başarılar dilerim.” dedi.

 

Ordu Barosu’nun ilk kadın başkanı olma unvanına kavuşan Av. Sibel Torun ise, “Önceki dönem Başkanımız Sayın Av. Haluk Murat Poyraz'a çok değerli hizmetleri ve çalışmaları için teşekkürlerimizi sunuyor, daha nice mesleki başarılar diliyoruz.”

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: İLK, KADIN, BAŞKAN, GÖREVE, BAŞLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı