KABATAŞ’TA DAĞLAR DİZE GELİYOR
Haber
03 Nisan 2021 - Cumartesi 07:29 Bu haber 2377 kez okundu
 
KABATAŞ’TA DAĞLAR DİZE GELİYOR
Baharla birlikte, yol bakım, onarım, genişletme, beton ve asfalt çalışmalarına hız veren Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Kabataş ilçesine bağlı Yeniceli Mahallesi’nde yol genişletme çalışmaları başlattı.
İlçeler Haberi
KABATAŞ’TA DAĞLAR DİZE GELİYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi, baharla birlikte, yol bakım, onarım, genişletme, beton ve asfalt çalışmalarına hız verdi. Birçok ilçede ulaşım yatırımlarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, asfalt ve betonla buluşturacağı yolların altyapılarında hummalı bir çalışma başlattı.

 

Ordu’da, sürücülerin korkulu rüyası olan güzergahlar engel olmaktan çıkıyor. Sarp arazilerinin bulunduğu bölgelerde, büyük bir mücadele örneği sergileyen Büyükşehir Belediyesi ekipleri, dağları dize getirip vatandaşlara konforlu bir ulaşımın kapılarını aralıyor. 19 ilçede 860 kilometre yolu asfalt ve betonla buluşturan Büyükşehir Belediyesi, yeni yol açma, bakım ve onarım çalışmalarına da hız kesmeden devam ediyor.

 

BETON YOL ÇALIŞMASI YAPILACAK

Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri Kabataş ilçesine bağlı Yeniceli Mahallesi’nde yol genişletme çalışmaları başlattı. Küme Evleri grup yolunda devam eden çalışmalarla birlikte yol genişliğinin 6 metreye çıkartılması hedefleniyor. Bölgede çalışmalarını sürdüren ekipler, genişletme ve altyapı çalışmalarının ardından güzergahta beton yol çalışmasına başlayacak.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: KABATAŞ’TA, DAĞLAR, DİZE, GELİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı