KAFASINA KURŞUN İSABET EDEN DR. SERARSLAN'DAN HABER VAR
Haber
07 Ocak 2022 - Cuma 19:32 Bu haber 1404 kez okundu
 
KAFASINA KURŞUN İSABET EDEN DR. SERARSLAN'DAN HABER VAR
Sağlık Haberi
KAFASINA KURŞUN İSABET EDEN DR. SERARSLAN'DAN HABER VAR

Ordu’da evinin balkonunda çiçek sularken kafasına isabet eden maganda kurşunuyla ağır yaralanan Kulak Burun Boğaz Uzmanı Opr. Dr. Aksın Seraslan’ın tedavisi bundan sonra görev yaptığı Fatsa Özel Meditech Hastanesi’nde devam edecek.

 

12 Aralık 2021 Pazar günü Ordu’nun Altınordu İlçesi Kumbaşı Mahallesi’nde evinin balkonunda olduğu sırada bir maganda tarafından rastgele atılan ateş sonucu kafasına kurşun isabet eden Dr. Seraslan’a ilk müdahale Medicalpark Ordu Hastanesi’nde yapılmıştı.

 

Beyin travması geçirdiği belirlenen Dr. Aksın Seraslan, Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edilmişti. Burada ameliyat olan ve yoğun bakımda tedaviye alınan Dr. Seraslan bugün görev yaptığı Fatsa Özel Meditech Hastanesi’ne sevk edildi.

 

Samsun’dan ambülansla Fatsa Özel Meditech Hastanesi’ne getirilen Dr. Serarslan’ı mesai arkadaşları alkışlarla karşıladı.

 

Hastane Başhekimi Op. Dr. İsmail Balcıoğlu “Değerli doktorumuz Aksın Bey’in geçirdiği kaza bizleri derinden üzdü. Tedavisinin en iyi şekilde hastanemizde yapılacak olması gelecek için bizlere umut veriyor. Tedavisi aynı hastanede çalıştığı mesai arkadaşları tarafından en iyi şekilde devam edecektir. Doktorumuzun sağlığına kavuşması için elimizden geleni yapacağız. “ dedi.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: KAFASINA, KURŞUN, İSABET, EDEN, DR., SERARSLAN'DAN, HABER, VAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı