DEMİR ALİ'NİN PASAPORTU BİLE HAZIR AMA...
Haber
20 Kasım 2020 - Cuma 12:45 Bu haber 1920 kez okundu
 
DEMİR ALİ'NİN PASAPORTU BİLE HAZIR AMA...
Demir Ali için ihtiyaç duyulan paranın 1 milyon 1744 bin Euro’luk kısmı toplandı. Demir Ali’nin Amerika’ya uçması için gerekli pasaportları hazırlayan aile, sürenin kısalması nedeniyle de bir yandan tedirginlik içerisinde...
Ordu Gündemi Haberi
DEMİR ALİ'NİN PASAPORTU BİLE HAZIR AMA...

SMA Tip1 adında kas hastası olan Demir Ali için başlatılan kampanyada ihtiyacı olan paranın 2 milyon 100 bin Euro’nun 1 milyon 1744 bin Euro’luk kısmı toplandı. Geriye sadece 356 bin Euro gibi mir miktar kaldı ancak sürede o kadar kısaldı.

Düzenlenen kampanyada gerekli paranın yüzde 83’ünün toplanmasıyla birlikte umutları artan Demir Ali’nin annesi Ezgi ve babası İbrahim Bayraktar’ın bir yandan da sürenin kısalması nedeniyle tedirgin bir bekleyiş içerisindeler...

 

İhtiyacı olan para toplandığında hiç zaman kaybetmek istemeyen aile, Amerika’ya uçmak için şimdiden pasaportları hazırladılar bile. Ancak ihtiyaç duyulan para bir hafta içinde tamamlayamazlarsa Amerika’ya uçuş Ocak sonuna kalabilir.

 

OCAK SONUNA KALABİLİR

Sürenin kısaldığını belirten Anne Ezgi Bayraktar, “Bu fotoğrafta umut var, hayal var, iyileşmek var. Bu üç pasaporta bir ömür sığar. Her şeyimiz hazır. Pasaportlar; vize başvurumuz. 24 Aralık’ta başlayacak Chirstmas ve New Year tatilleri Amerika’da neredeyse Ocak sonuna kadar uygulama yok demek.”

 

SÜRE UZARSA İLAÇ ETKİSİNİ AZALTABİLİR

Sürenin geçmesiyle birlikte ilacın faydasının azalmasından korkan anne Ezgi Bayraktar, “Eğer kampanyamızı bir dahaki hafta içinde bitiremezsek, tüm para elimizde de olsa Türkiye’de beklemek zorunda kalacağız. Demir Ali’nin kampanyası sona yaklaşmışken tabi ki 2 yaşına da çok yaklaştı. Ve eğer Ocaktan sonraya kalırsa ilaçtan alacağı maksimum faydayı da kaybedebilir. Bugün dünden daha çok. Bugün Demir Ali’nin 2 yaşına vakti az kalmışken, kampanyası da bitmek üzere. Demir Ali’mizin zamanı kalmadı. Artık Amerika’ya uçmalı.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: DEMİR, ALİ'NİN, PASAPORTU, BİLE, HAZIR, AMA...,
Yorumlar
Haber Yazılımı