KENT BANDOSU ŞEHRE RENK KATTI
Haber
02 Ağustos 2022 - Salı 14:04 Bu haber 1580 kez okundu
 
KENT BANDOSU ŞEHRE RENK KATTI
Sanat Haberi
KENT BANDOSU ŞEHRE RENK KATTI

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatlarıyla kurulan ve şehre renk katan Ordu Büyükşehir Belediyesi Kent Bandosu, yaz etkinlikleri kapsamında Altınordu sokaklarında konser verdi.

 

Kurulduğu günden itibaren yaptığı çalışmalar ve etkinliklerle vatandaşlardan tam not alan Ordu Büyükşehir Belediyesi Kent Bandosu yaz etkinlikleriyle de göz dolduruyor. Tüm etkinlik ve festivallerin aranan yüzleri olan Büyükşehir Belediyesi Kent Bandosu, Altınordu ilçesinde konser verdi. Sırrıpaşa Caddesi ve Ceren Özdemir Meydan’ı başta olmak üzere sahil hattı boyunca verilen konser, vatandaşlar tarafından da yoğun ilgi gördü.

 

VATANDAŞLAR İLGİYLE İZLEDİ

Ordu Büyükşehir Belediyesi Şehir Bandosu tarafından gerçekleştirilen yaz etkinliğini ilgiyle takip eden ve cep telefonları ile bu anları kayıt altına alan vatandaşlar duygu ve düşüncelerini dile getirdiler. Ordu Büyükşehir Belediyesi Şehir Bandosu’nun Ordu’ya kazandırılmasından dolayı mutlu olduklarını ve düzenlenen etkinliği çok beğendiklerini belirten vatandaşlar, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür ettiler.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: KENT, BANDOSU, ŞEHRE, RENK, KATTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı