KUŞLUVAN'A SICAK ASFALT
Haber
30 Kasım 2020 - Pazartesi 12:00 Bu haber 876 kez okundu
 
KUŞLUVAN'A SICAK ASFALT
Konforlu yollar için çalışmalarına devam eden Ordu Büyükşehir Belediyesi, Gölköy’ün en çok nüfus barındıran mahallerinden biri olan Kuşluvan yolunu sıcak asfalta kavuşturuyor.
İlçeler Haberi
KUŞLUVAN'A SICAK ASFALT

Ordu Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde eş zamanlı sürdürdüğü sıcak asfalt çalışmalarına devam ediyor.

 

Her gün yeni bir çalışma ile vatandaşlara kolay ulaşım hizmeti sunan Fen İşler Dairesi Başkanlığı ekipleri, Gölköy’ün en çok nüfus barındıran mahallerinden biri olan Kuşluvan yolunu sıcak asfalta kavuşturuyor. Gölköy ilçe merkezinden Mesudiye karayoluna bağlantı da sağlayan güzergâh, yapılan sıcak asfaltlamayla vatandaşların daha konforlu sürüş yapmasını ve bölge halkının ulaşımının rahatlamasını sağlayacak.

 

YENİ VE MODERN GÖRÜNÜME KAVUŞACAK

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından Kuşluvan yolunda yürütülen sıcak asfalt çalışması kısa sürede tamamlanarak yeni ve modern bir şekilde vatandaşların kullanımına sunulacak.

 

Yollarının yenilenerek konforlu bir yapıya kavuşturulacağını belirten mahalle sakinleri sıcak asfalt çalışmalarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ekibine teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: KUŞLUVAN'A, SICAK, ASFALT,
Yorumlar
Haber Yazılımı