LATİF ŞİMŞEK'E DARP EDEN ŞAHSIN İFADESİ ORTAYA ÇIKTI
Haber
08 Ağustos 2022 - Pazartesi 16:46 Bu haber 3703 kez okundu
 
LATİF ŞİMŞEK'E DARP EDEN ŞAHSIN İFADESİ ORTAYA ÇIKTI
Siyaset Haberi
LATİF ŞİMŞEK'E DARP EDEN ŞAHSIN İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

Gazeteci Latif Şimşek’e canlı yayında saldırdığı iddiasıyla tutuklanan Cemal Enginyurt'un yanında bulunan Emrah Topal’ın ifadesi ortaya çıktı.

 

6 Ağustos Cumartesi akşamı TV 100 kanalında katıldıkları canlı yayında Demokrat Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt ile Gazeteci Latif Şimşek, arasında gerginlik yaşanmıştı.

 

Programa verilen arada Latif Şimşek’e saldıran ve sonrasında çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanan Cemal Enginyurt’un yanında bulunan Emrah Topal'ın emniyet ve savcılıktaki ifadesi ortaya çıktı.

 

41 yaşında olan ve Kadıköy'de emlakçılık yaptığını söyleyen Topal, Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt'un danışmanı Ali Şenyurt'un arkadaşı olduğunu söyledi.

 

Televizyon kanalında canlı yayına katılacaklarını öğrenince yanlarında misafir olarak katılmak istediğini aktaran Topal, "Kanala beraber gittik. Programa ara verildiğinde beraber çay, kahve içtik. Programın bir bölümünde sesler yükselmeye başladı. Yayının kesildiğini görünce tekrar ara verildiğini düşünerek stüdyoya gittik. İçeri girdiğimizde Enginyurt ile Latif Şimşek arasında sözlü tartışma olduğunu gördük. Program konukları Cemal Bey'i sakinleştirmeye çalışıyordu" dedi.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: LATİF, ŞİMŞEK'E, DARP, EDEN, ŞAHSIN, İFADESİ, ORTAYA, ÇIKTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı