'MİLLETVEKİLİ OLARAK BİRLİKTELİĞİ SAĞLAYAMADIK'
Haber
30 Aralık 2021 - Perşembe 10:48 Bu haber 1914 kez okundu
 
'MİLLETVEKİLİ OLARAK BİRLİKTELİĞİ SAĞLAYAMADIK'
Siyaset Haberi
'MİLLETVEKİLİ OLARAK BİRLİKTELİĞİ SAĞLAYAMADIK'

Milletvekili olarak baktığında Ordu’da yeteri kadar birlik sağlayamadıklarına işaret eden AK Parti Ordu Milletvekili Dr. Şenel Yediyıldız, “O bizim eksiğimiz, doğrudur.” dedi.

 

Siyasetten şahsi menfaat beklemediğini belirten Şenel Yediyıldız, “Şahsi menfaat derken sadece parasal menfaat değil. Yarın da milletvekili olayım diye bir şey beklemiyorum.” ifadelerinde bulundu.

 

“Ben en geniş manada görüşen, görüş alışverişi yapan bir siyasetçiyim.” diyen Yediyıldız, Numan Kurtulmuş ve Yavuz Selim Kıran ile zaman zaman bir araya geldiğini, Ordu'yu konuştuklarını söyledi

 

Oney Flaş FM’deki Bir Konu Bir Konuk programında Ali Öztürk ve Hakan Korkmaz’ın sorularını yanıtlayan AK Parti Ordu Milletvekili Dr. Şenel Yediyıldız, ‘Ordu milletvekilleri olarak neden bir araya gelmiyorsunuz?’ sorusuna verdiği yanıtta; “O bizim eksiğimiz, doğrudur. Biz hep beraber külli bir birliktelik oluşturamadık. Bunun çok nedeni var. Biz aynı kurumdayız ama daha yeni birbirimizi tanıyoruz. Tanıştıkça tabi ki beraberliğimiz güçlenecek.

 

Ben herkese uyum sağlarım

Benim şartım; Memlekete hizmet ve Partimize hizmet. Bir insan memlekete hizmette başka şeyleri kullanıyorsa, bir insan partiye hizmet yerine başka işlerin peşindeyse ben onunla anlaşamam.

 

Herkesin şahsi menfaati vardır

Ama şahsi menfaat parti menfaatine geldiği zaman geri kalır, kalmalıdır. Siyasetten şahsi menfaat beklemiyorum. Şahsi menfaat derken sadece parasal menfaat değil. Yarın da milletvekili olayım diye bir şey beklemiyorum. Beni buraya gönderen irade, ‘Devam ediyorsun’ derse devam ederim. Ordu’daki sorunları bu iradeyle görüşüyoruz tabi ki. Sorunları iletiyoruz.

 

Numan Kurtulmuş ve Yavuz Selim Kıran’la görüşüyorum

Ben en geniş manada görüşen, görüş alışverişi yapan bir siyasetçiyim. Numan Kurtulmuş ile Yavuz Selim Kıran ile başkalarıyla, devlet bürokratlarımızla zaman zaman bir araya geliyorum. Geldiğimiz de zaten ortak noktamız Ordu… Ordu’ya, ne yapabileceğimizi konuşuyoruz. Ben o bahsedilen kavga gürültüye bulaşmıyorum. Bunları boş Ordu kalabalığı olarak adlandırıyorum.” dedi. Kaynak: Ünye KENT Haber

Kaynak: Editör:
Etiketler: 'MİLLETVEKİLİ, OLARAK, BİRLİKTELİĞİ, SAĞLAYAMADIK',
Yorumlar
Haber Yazılımı