MİLLETVEKİLİ TAŞÇI TMO GENEL MÜDÜRÜ'YLE GÖRÜŞTÜ
Haber
03 Ağustos 2022 - Çarşamba 23:10 Bu haber 1378 kez okundu
 
MİLLETVEKİLİ TAŞÇI TMO GENEL MÜDÜRÜ'YLE GÖRÜŞTÜ
Ordu Gündemi Haberi
MİLLETVEKİLİ TAŞÇI TMO GENEL MÜDÜRÜ'YLE GÖRÜŞTÜ

AK Parti ordu Milletvekili Ergun Taşçı, Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürü Ahmet Güldal'ı ziyaret etti. Taşçı, “Üreticimizin sorun yaşamadan mahsulünü en hızlı ve güvenli bir şekilde TMO’ya satış yapacak” dedi.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fındık fiyatını açıklamasından sonra TMO’nun levant kalite fındığı 52 liradan alacağını açıklamasından sonra alımlara da 22 Ağustos’ta başlayacağını duyurdu.

 

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürü Ahmet Güldal'ı ziyaret eden AK Parti ordu Milletvekili Ergun Taşçı ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, “Sayın Cumhurbaşkanımızın ilimizde fındık fiyatını açıklamasından sonra TMO Genel Müdürlüğü 22 Ağustos 2022 tarihinden itibaren fındık alımını yapacağını duyurdu.”

 

Üreticilerin TMO’ya güvenli fındık satmalarının önemli olduğunu belirterek, “TMO Genel Müdürü Sayın Ahmet Güldal’ı makamında ziyaret ederek yapmış olduğumuz görüşmede önceki yıllarda yapılan alımlardaki tecrübeler doğrultusunda bu yıl yapılacak alımlarda, üreticimizin sorun yaşamadan mahsulünü en hızlı ve güvenli bir şekilde TMO’ya satış sürecini değerlendirdik. Sayın Genel Müdürümüze ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyor,  üreticilerimize şimdiden hayırlı kazançlar diliyorum.”

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: MİLLETVEKİLİ, TAŞÇI, TMO, GENEL, MÜDÜRÜ'YLE, GÖRÜŞTÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı