ORDU AİLE VE SOSYAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ'NE ATAMA GERÇEKLEŞTİ
Haber
23 Kasım 2022 - Çarşamba 21:13 Bu haber 3037 kez okundu
 
ORDU AİLE VE SOSYAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ'NE ATAMA GERÇEKLEŞTİ
Ordu Gündemi Haberi
ORDU AİLE VE SOSYAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ'NE ATAMA GERÇEKLEŞTİ

Ordu’da kurum müdürlüklerinde değişiklikler devam ediyor. Ordu Aile Sosyal İl Müdürlüğü görevine Yalova Aile Sosyal İl Müdür Yardımcısı Yunus Özdaş atandı.

 

Ordu’da İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne vekalet eden Uğur Toparlak’ın yerine Yener Oba’nın atanmasının ardından bugün bir atamada Ordu Aile Sosyal İl Müdürlüğü’nde gerçekleşti.

 

2018 yılından buyana Ender Yanık’ın vekaleten yürüttüğü Ordu Aile Sosyal İl Müdürlüğü görevine Yalova Aile Sosyal İl Müdür Yardımcısı Yunus Özdaş atandığı öğrenildi. Aslen Vanlı olan yeni Müdür Özdaş’ın önümüzdeki hafta Ordu’daki görevine başlayacağı belirtiliyor.

 

4 yıllık görev süresinde Ender Yanık, Ordu Aile Sosyal İl Müdürlüğü’nde yaptığı başarılı çalışmalarla dikkat çekmiş ve kurumunu Türkiye genelinde 3’ncü sıraya kadar çıkarmıştı.

 

YUNUS ÖZDAŞ KİMDİR?

1964 yılında Van Erciş’de doğdu. 1978-1981 Van Alpaslan Öğretmen Lisesi ‘nden,  1983-1987 Ankara Üniv. Eğitim Bilimleri Fakültesi Eğitim Yönetimi ve Planlaması bölümünden mezun oldu. Yüksek Lisansını 1994-1996 Van Yüzüncü Yıl Üniversitesinde Eğitim Yönetimi  ve Teftişi üzerine yaptı. 1990 yılında SHÇEK'de öğretmen olarak göreve başladı. 1996-2001 yıllarında Van Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdunda asaleten idarecilik yaptıktan sonra 2002-2005 4 yıl Van SHÇEK İl Müdür Yardımcılığı ve İl Müdür Vekilliği yaptı. 2005 yılında Yalova'ya tayin oldu. 5 yıl Çocuk Yuvası Müdürlüğü, 5 yıl Huzurevi Müdürlüğü, ÇEKOM Müdürlüğünden sonra asaleten Şube Müdürlüğüne atandı, 3 yıl Şube Müdürlüğünden sonra İl Müdür Yardımcısı V. olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: ORDU, AİLE, VE, SOSYAL, HİZMETLER, MÜDÜRLÜĞÜ'NE, ATAMA, GERÇEKLEŞTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı