ORDU BEM-BİR-SEN'İN DESTEĞİ TÜRKİYE 2’LİĞİ GETİRDİ
Haber
27 Mayıs 2022 - Cuma 15:38 Bu haber 1558 kez okundu
 
ORDU BEM-BİR-SEN'İN DESTEĞİ TÜRKİYE 2’LİĞİ GETİRDİ
Eğitim Haberi
ORDU BEM-BİR-SEN'İN DESTEĞİ TÜRKİYE 2’LİĞİ GETİRDİ

Ordu Altınordu Fatih İmam Hatip Ortaokulu sporcuları bisiklet yarışlarında Türkiye 2’si oldu.

 

Altınordu Fatih İmam Hatip Ortaokulu sporcuları, Ordu'nun Perşembe ilçesinde yapılan "Okullar Arası Bisiklet Yarışları'nda Küçük Kızlar kategorisinde Ordu 1’liğii, Küçük Erkekler, Yıldız Erkekler ve Yıldız Kızlarda ise Ordu 2’liği olarak toplam dört kupa kazandı.

 

22 Mayıs tarihinde Balıkesir'de düzenlenecek olan Türkiye Bisiklet Yarışları öncesi yarış bisikleti olmayan öğrenciler için BEM-BİR-SEN Ordu şubesi harekete geçti.

 

Başarılı sporcuların Türkiye Bisiklet Yarışlarına katılabilmesi için alınan yarış bisikletleri BEM-BİR-SEN tarafından alındı. Şube Başkanı Rahmi Çakar tarafından okula teslim edildi.

Teslim edilen bisikletlerle birlikte Balıkesir'de düzenlenen yarışlara katılan Altınordu Fatih İmam Hatip Ortaokulu sporcuları, 147 yarışmacının katıldığı organizasyonda Türkiye 2. si olarak büyük bir başarıya imza attılar.

 

Fatih İmam Hatip Ortaokulu beden eğitimi öğretmeni Hakan Ekinözü ve beraberindeki öğrenciler yarışmaya katılmaları için kendilerine destek veren BEM-BİR-SEN Ordu Şube Başkanı Rahmi Çakar'a teşekkür ziyaretinde bulundular.

Çakar ise öğrencilerin kazandığı başarıdan dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirterek kendilerine nostaljik radyo hediye etti.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: ORDU, BEM-BİR-SEN'İN, DESTEĞİ, TÜRKİYE, 2’LİĞİ, GETİRDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı